Thorlabs PMTSS2-SCM одноканальний модуль ФЕП 3,7х13мм 185-900нм 105мА/Вт (450нм) 15В

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 185-900 нм |
| Пікова довжина хвилі | 450 нм |
| Чутливість | 105 мА/Вт |
| Активна зона фотокатода | 3,7 х 13 мм |
| Тип фотокатода | Мультилужний |
| Квантова ефективність | 28% |
| Підсилення ФЕП | 1,0 x 10E7 |
| Напруга ФЕП | =+0,25 В +1,00 В |
| Напруга керування HV | =+250 В -1000 В |
| Темновий струм | 2 нА (тип.) 10 нА (макс.) |
| Час розігріву перед подачею керуючої напруги | Від 30 до 60 хвилин |
| Анодний струм | 10 мкА (Maкс.) |
| Час наростання та падіння | 1,4 нсек |
| Оптичний вхід | Боковий |
| Вікно | Скло, що пропускає УФ-промені (n = 1,48) |
| Вихідний роз'єм | BNC |
| Розміри | 205,5x61,8x86,4 мм |
| Вхідна потужність | 15 В постійного струму, 7 мА (Макс) |
| Робоча температура | від 15 до 40 °C |
| Температура зберігання | від -20 до 50 °C |
| Вага | 900 г |
| Тип ФЕП | Двоканальний лужний |
Опис
Thorlabs PMTSS2-SCM одноканальний модуль ФЕП 3,7х13мм 185-900нм 105мА/Вт (450нм) 15В
Thorlabs PMTSS2-SCM одноканальний модуль ФЕП 3,7х13мм 185-900нм 105мА/Вт (450нм) 15В
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 185-900 нм |
| Пікова довжина хвилі | 450 нм |
| Чутливість | 105 мА/Вт |
| Активна зона фотокатода | 3,7 х 13 мм |
| Тип фотокатода | Мультилужний |
| Квантова ефективність | 28% |
| Підсилення ФЕП | 1,0 x 10E7 |
| Напруга ФЕП | =+0,25 В +1,00 В |
| Напруга керування HV | =+250 В -1000 В |
| Темновий струм | 2 нА (тип.) 10 нА (макс.) |
| Час розігріву перед подачею керуючої напруги | Від 30 до 60 хвилин |
| Анодний струм | 10 мкА (Maкс.) |
| Час наростання та падіння | 1,4 нсек |
| Оптичний вхід | Боковий |
| Вікно | Скло, що пропускає УФ-промені (n = 1,48) |
| Вихідний роз'єм | BNC |
| Розміри | 205,5x61,8x86,4 мм |
| Вхідна потужність | 15 В постійного струму, 7 мА (Макс) |
| Робоча температура | від 15 до 40 °C |
| Температура зберігання | від -20 до 50 °C |
| Вага | 900 г |
| Тип ФЕП | Двоканальний лужний |
Відгуки0
Залишити відгук

