Thorlabs PMT1001M модуль ФЕП з підсилювачем Ø8мм 300-800нм 78мА/Вт (630нм) SM1, М6

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 230-920 нм |
| Пікова довжина хвилі | 630 нм |
| Чутливість | 78 мА/Вт |
| Активна зона фотокатода | Ø8 мм |
| Тип фотокатода | Мультилужний |
| Квантова ефективність | 15% |
| Підсилення ФЕП | 3,0 x 10E6 |
| Напруга ФЕП | 0,5 В +1.15 В |
| Напруга керування HV | =+500 В +1100 В |
| Темновий струм | 10 нА (тип.) 10 нА (макс.) |
| Час розігріву перед подачею керуючої напруги | 30-60 хв. |
| Анодний струм | 100 мкА |
| Час наростання та падіння | 0,57 нсек |
| Оптичний вхід | Торцевий |
| Вікно | Боросилікатне скло, плоске (n=1,487) |
| Вихідна напруга | ±1.5 V (50 Ω) |
| Вихідний роз'єм | SMA |
| Коефіцієнт трансімпедансного підсилення | 11000 +1000 / -500 В/A |
| Шум підсилювача | 5.8 пА/√Гц; 6.5 пА/√Гц; |
| Зсув підсилювача | ±103 мкВ / °C(k) |
| Розміри | 87,2x40,6x53,5 мм |
| Робоча температура | від 5 до 50 °C |
| Температура зберігання | від -20 до 50 °C |
| Вага | 300 г |
| Тип ФЕП | Автономний одноканальний лужний |
| Пропускна здатність підсилювача (при 6 дБ) | DC до 80 МГц, 2.5 МГц, або 250 кГц |
Опис
Thorlabs PMT1001M модуль ФЕП з підсилювачем Ø8мм 300-800нм 78мА/Вт (630нм) SM1, М6
Thorlabs PMT1001M модуль ФЕП з підсилювачем Ø8мм 300-800нм 78мА/Вт (630нм) SM1, М6
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 230-920 нм |
| Пікова довжина хвилі | 630 нм |
| Чутливість | 78 мА/Вт |
| Активна зона фотокатода | Ø8 мм |
| Тип фотокатода | Мультилужний |
| Квантова ефективність | 15% |
| Підсилення ФЕП | 3,0 x 10E6 |
| Напруга ФЕП | 0,5 В +1.15 В |
| Напруга керування HV | =+500 В +1100 В |
| Темновий струм | 10 нА (тип.) 10 нА (макс.) |
| Час розігріву перед подачею керуючої напруги | 30-60 хв. |
| Анодний струм | 100 мкА |
| Час наростання та падіння | 0,57 нсек |
| Оптичний вхід | Торцевий |
| Вікно | Боросилікатне скло, плоске (n=1,487) |
| Вихідна напруга | ±1.5 V (50 Ω) |
| Вихідний роз'єм | SMA |
| Коефіцієнт трансімпедансного підсилення | 11000 +1000 / -500 В/A |
| Шум підсилювача | 5.8 пА/√Гц; 6.5 пА/√Гц; |
| Зсув підсилювача | ±103 мкВ / °C(k) |
| Розміри | 87,2x40,6x53,5 мм |
| Робоча температура | від 5 до 50 °C |
| Температура зберігання | від -20 до 50 °C |
| Вага | 300 г |
| Тип ФЕП | Автономний одноканальний лужний |
| Пропускна здатність підсилювача (при 6 дБ) | DC до 80 МГц, 2.5 МГц, або 250 кГц |
Відгуки0
Залишити відгук

