Thorlabs P1-SMF28E-FC-1 одномодовий з'єднувальний кабель, 1260 - 1625nm, FC/PC, 1m

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 1260 - 1625 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SMF-28 Ultra |
| Гранична довжина хвилі | <1260 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 9.2 ± 0.4 мкм @ 1310 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 0.7 мкм |
| Діаметр покриття | 242 ± 5 мкм |
| Послаблення | ≤0.32 дБ/км @ 1310 нм, ≤0.18 дБ/км @ 1550 нм |
| Числова апертура | 0.14 |
| Внесені втрати | 0.3 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 1310 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Опис
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-SMF28E-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-SMF28E-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 1260 - 1625 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SMF-28 Ultra |
| Гранична довжина хвилі | <1260 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 9.2 ± 0.4 мкм @ 1310 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 0.7 мкм |
| Діаметр покриття | 242 ± 5 мкм |
| Послаблення | ≤0.32 дБ/км @ 1310 нм, ≤0.18 дБ/км @ 1550 нм |
| Числова апертура | 0.14 |
| Внесені втрати | 0.3 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 1310 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Відгуки0
Залишити відгук

