Thorlabs P1-830A-FC-1 одномодовий з'єднувальний кабель, 830 - 980nm, FC/PC, 1m

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 830 - 980 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SM800-5.6-125 |
| Гранична довжина хвилі | 660 - 800 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 4.7 - 6.9 мкм @ 830 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1.0 мкм |
| Діаметр покриття | 245 ± 15 мкм |
| Послаблення | <5 дБ/км @ 830 нм |
| Числова апертура | 0.10 - 0.14 |
| Внесені втрати | 1.5 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 830 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Опис
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-830A-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-830A-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 830 - 980 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SM800-5.6-125 |
| Гранична довжина хвилі | 660 - 800 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 4.7 - 6.9 мкм @ 830 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1.0 мкм |
| Діаметр покриття | 245 ± 15 мкм |
| Послаблення | <5 дБ/км @ 830 нм |
| Числова апертура | 0.10 - 0.14 |
| Внесені втрати | 1.5 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 830 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Відгуки0
Залишити відгук

