Thorlabs P1-780A-FC-1 одномодовий з'єднувальний кабель, 780 - 970nm, FC/PC, 1m

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 780 - 970 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | 780HP |
| Гранична довжина хвилі | 730 ± 30 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 5.0 ± 0.5 мкм @ 850 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1.0 мкм |
| Діаметр покриття | 245 ± 15 мкм |
| Послаблення | <3.5 дБ/км @ 780 нм |
| Числова апертура | 0.13 |
| Внесені втрати | 1.5 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 780 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Опис
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-780A-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-780A-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 780 - 970 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | 780HP |
| Гранична довжина хвилі | 730 ± 30 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 5.0 ± 0.5 мкм @ 850 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1.0 мкм |
| Діаметр покриття | 245 ± 15 мкм |
| Послаблення | <3.5 дБ/км @ 780 нм |
| Числова апертура | 0.13 |
| Внесені втрати | 1.5 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 780 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Відгуки0
Залишити відгук

