Thorlabs P1-405B-FC-1 одномодовий з'єднувальний кабель, 488 - 633nm, FC/PC, 1m

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 405 - 532 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SM400 |
| Гранична довжина хвилі | 305 - 400 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 2.5 - 3.4 мкм @ 480 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1.0 мкм |
| Діаметр покриття | 245 ± 15 мкм |
| Послаблення | ≤50 дБ/км @ 430 нм, ≤30 дБ/км @ 532 нм |
| Числова апертура | 0.12 - 0.14 |
| Внесені втрати | 2.5 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 405 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Опис
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-405B-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-405B-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 405 - 532 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SM400 |
| Гранична довжина хвилі | 305 - 400 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 2.5 - 3.4 мкм @ 480 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1.0 мкм |
| Діаметр покриття | 245 ± 15 мкм |
| Послаблення | ≤50 дБ/км @ 430 нм, ≤30 дБ/км @ 532 нм |
| Числова апертура | 0.12 - 0.14 |
| Внесені втрати | 2.5 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 405 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Відгуки0
Залишити відгук

