Thorlabs P1-305A-FC-1 одномодовий з'єднувальний кабель, 320 - 430nm, FC/PC, 1m

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 320 - 430 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SM300 |
| Гранична довжина хвилі | ≤310 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 2.0 - 2.4 мкм @ 350 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1.0 мкм |
| Діаметр покриття | 245 ± 15 мкм |
| Послаблення | ≤70 дБ/км @ 350 нм |
| Числова апертура | 0.12 - 0.14 |
| Внесені втрати | 3.0 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 375 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Опис
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-305A-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-305A-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 320 - 430 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SM300 |
| Гранична довжина хвилі | ≤310 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 2.0 - 2.4 мкм @ 350 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1.0 мкм |
| Діаметр покриття | 245 ± 15 мкм |
| Послаблення | ≤70 дБ/км @ 350 нм |
| Числова апертура | 0.12 - 0.14 |
| Внесені втрати | 3.0 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 375 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Відгуки0
Залишити відгук

