Thorlabs P1-2000-FC-1 одномодовий з'єднувальний кабель, 1700 - 2300nm, FC/PC, 1m

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 1700 - 2300 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SM2000 |
| Гранична довжина хвилі | 1700 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 13 ± 1 мкм @ 1996 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1 мкм |
| Діаметр покриття | 250 ± 15 мкм |
| Послаблення | 20 дБ/км @ 1900 нм, 250 дБ/км @ 2300 нм |
| Числова апертура | 0.11 |
| Внесені втрати | 0.3 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 2000 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Опис
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-2000-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Одномодовий з'єднувальийі кабель Thorlabs P1-2000-FC-1 з роз'ємами FC/PC
Single Mode Fiber Patch Cable
Single Mode Fiber Patch Cable
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | 1700 - 2300 нм |
| Роз'єм | FC/PC (вузький ключ 2 мм) на обох кінцях |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Тип оптоволокна | SM2000 |
| Гранична довжина хвилі | 1700 нм |
| Діаметр модового поля (MFD) | 13 ± 1 мкм @ 1996 нм |
| Діаметр оболонки | 125 ± 1 мкм |
| Діаметр покриття | 250 ± 15 мкм |
| Послаблення | 20 дБ/км @ 1900 нм, 250 дБ/км @ 2300 нм |
| Числова апертура | 0.11 |
| Внесені втрати | 0.3 дБ (роз'єм - роз'єм) @ 2000 нм |
| Затухання неузгодженості | 50 дБ типове (40 дБ мін.) |
| Захисне покриття | Ø3 мм, жовтий |
Відгуки0
Залишити відгук

