Thorlabs M37L01 багатомодовий з’єднувальний кабель, SMA-SMA, 0.22 NA, Ø550µm, Low OH, 1m

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Діапазон довжин хвиль | 400 - 2200 нм |
| Роз'єм | SMA-SMA |
| Тип оптоволокна | FG550LEC |
| Діаметр серцевини | 550 ± 19 мкм |
| Числова апертура | 0.22 ± 0.02 |
| Діаметр оболонки | 600 ± 10 мкм |
| Мін. короткочасний радіус згину | 30 мм |
| Мін. довготривалий радіус згину | 60 мм |
| Довжина | 1 м |
| Захисне покриття | Ø 3 м |
Опис
Thorlabs M37L01 багатомодовий з’єднувальний кабель
SMA-SMA Fiber Patch Cable
Багатомодовий з’єднувальний кабель з ступінчастим профілем показника заломлення Thorlabs M37L01, з низьктм вмістом ОН,
SMA роз'єми з захисними ковпаками
SMA-SMA Fiber Patch Cable
Багатомодовий з’єднувальний кабель з ступінчастим профілем показника заломлення Thorlabs M37L01, з низьктм вмістом ОН,
SMA роз'єми з захисними ковпаками
Thorlabs M37L01 багатомодовий з’єднувальний кабель
SMA-SMA Fiber Patch Cable
Багатомодовий з’єднувальний кабель з ступінчастим профілем показника заломлення Thorlabs M37L01, з низьктм вмістом ОН,
SMA роз'єми з захисними ковпаками
SMA-SMA Fiber Patch Cable
Багатомодовий з’єднувальний кабель з ступінчастим профілем показника заломлення Thorlabs M37L01, з низьктм вмістом ОН,
SMA роз'єми з захисними ковпаками
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Діапазон довжин хвиль | 400 - 2200 нм |
| Роз'єм | SMA-SMA |
| Тип оптоволокна | FG550LEC |
| Діаметр серцевини | 550 ± 19 мкм |
| Числова апертура | 0.22 ± 0.02 |
| Діаметр оболонки | 600 ± 10 мкм |
| Мін. короткочасний радіус згину | 30 мм |
| Мін. довготривалий радіус згину | 60 мм |
| Довжина | 1 м |
| Захисне покриття | Ø 3 м |
Відгуки0
Залишити відгук

