Thorlabs FDG03 Фотодіод Ge, 600 нс, 800–1800 нм, Ø3 мм

НОВИНКА
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Ge |
| Спектральний діапазон мін. | 800 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1800 нм |
| Пік спектрального діапазону | 1550 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 7,1 мм |
| Макс. зворотна напруга | 3 В |
| Зворотний струм | 10 мА |
| Макс. темновий струм | 4 мкА |
| Типовий час наростання | 600 нс |
| Термінальна ємність | 6 нФ |
| Корпус / Виконання | TO-5 |
Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Ge |
| Спектральний діапазон мін. | 800 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1800 нм |
| Пік спектрального діапазону | 1550 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 7,1 мм |
| Макс. зворотна напруга | 3 В |
| Зворотний струм | 10 мА |
| Макс. темновий струм | 4 мкА |
| Типовий час наростання | 600 нс |
| Термінальна ємність | 6 нФ |
| Корпус / Виконання | TO-5 |
Відгуки0
Залишити відгук

