Thorlabs CS505CU відеокамера наукова Kiralux, кольорова, CMOS, low noise 2.5el, 2448x2048, 35fps, USB3.0, Global

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | VIS |
| Сенсор тип / матеріал | CMOS |
| Формат сенсора | 2/3" |
| Розмір пікселя | 3.45(H) x 3.45(V) мкм |
| Роздільна здатність | 3.1 - 6 Мп |
| Колір / монохром | Кольорові |
| Затвор | Global |
| Кадрів в секунду | 30 - 59,9 |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Особливості | для мікроскопів |
Опис
Відеокамера Kiralux наукова USB 3.0 кольорова Thorlabs CS505CU
Kiralux Megapixel Color CMOS Camera
Особливості
Особливості
- 5.0Мп КМОН-сенсор кольоровий
- безвентиляторне пасивне управління температурою зменшує темний струм, без вібрації та розмиття зображення
- сумісна з системою кріплень 30 мм Cage System
- ПЗ ThorCam™ для Windows® 7 та 10
- SDK та інтерфейс програмування сумісний з
C, C++, C#, та Visual Basic .NET APIs
LabVIEW, MATLAB, та µManager ін. розробників
Фарбований зразок Ki-67 із 20-кратним збільшенням, що показує придатність кольорової камери CS505CU для імуногістохімії
натисни на зображення щоб збільшити

Технічні характеристики
| Датчик зображення | кольоровий КМОН, 2/3 дюйм |
| Кількість ефективних пікселів | 2448 x 2048 |
| Розмір пікселя | 3.45 x 3.45 мкм |
| Ефективна площа H x V | 8.4456 x 7.0656 мм |
| Швидкість зчитування |
35 fps при повній роздільній здатності 887.6 fps при 260 x 4 |
| Шум зчитування | <2.5 електронів |
| Час експозиції | від 0.027 мс до 14.235 с (крок 0.013 мс) |
| Частота відображення пікселів | 198 МГц |
| Бінінг | від 1 x 1 |
| Режим зовнішньої синхронізації | так |
| ROI (region of interest) | від 260 x 4 до 2448 x 2048 пікселів, прямокутний |
| Динамічний діапазон | до 71 дБ |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Розрядність АЦП | 12 біт |
| Кріплення об'єктива | C-Mount |
| Монтажні отвори для кріплення камери |
1/4"-20 два отвори сумісність з системою кріплень 30 мм Cage System |
| Змінна оптика | ІЧ фільтр |
| Живлення | споживання 3.6 Вт |
| Розмір ВxШxД | 47.6 x 60.3 x 70.4 мм |
| Вага | 0.26 кг |
| Робоча температура | +10 до +40 ℃ |
| Температура зберігання | 0 до +55 ℃ |
Спектральна чутливість

Графічний інтерфейс користувача (GUI) ThorCam™

Приклад конфігурації

Відеокамера Kiralux наукова USB 3.0 кольорова Thorlabs CS505CU
Kiralux Megapixel Color CMOS Camera
Особливості
Особливості
- 5.0Мп КМОН-сенсор кольоровий
- безвентиляторне пасивне управління температурою зменшує темний струм, без вібрації та розмиття зображення
- сумісна з системою кріплень 30 мм Cage System
- ПЗ ThorCam™ для Windows® 7 та 10
- SDK та інтерфейс програмування сумісний з
C, C++, C#, та Visual Basic .NET APIs
LabVIEW, MATLAB, та µManager ін. розробників
Фарбований зразок Ki-67 із 20-кратним збільшенням, що показує придатність кольорової камери CS505CU для імуногістохімії
натисни на зображення щоб збільшити

Технічні характеристики
| Датчик зображення | кольоровий КМОН, 2/3 дюйм |
| Кількість ефективних пікселів | 2448 x 2048 |
| Розмір пікселя | 3.45 x 3.45 мкм |
| Ефективна площа H x V | 8.4456 x 7.0656 мм |
| Швидкість зчитування |
35 fps при повній роздільній здатності 887.6 fps при 260 x 4 |
| Шум зчитування | <2.5 електронів |
| Час експозиції | від 0.027 мс до 14.235 с (крок 0.013 мс) |
| Частота відображення пікселів | 198 МГц |
| Бінінг | від 1 x 1 |
| Режим зовнішньої синхронізації | так |
| ROI (region of interest) | від 260 x 4 до 2448 x 2048 пікселів, прямокутний |
| Динамічний діапазон | до 71 дБ |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Розрядність АЦП | 12 біт |
| Кріплення об'єктива | C-Mount |
| Монтажні отвори для кріплення камери |
1/4"-20 два отвори сумісність з системою кріплень 30 мм Cage System |
| Змінна оптика | ІЧ фільтр |
| Живлення | споживання 3.6 Вт |
| Розмір ВxШxД | 47.6 x 60.3 x 70.4 мм |
| Вага | 0.26 кг |
| Робоча температура | +10 до +40 ℃ |
| Температура зберігання | 0 до +55 ℃ |
Спектральна чутливість

Графічний інтерфейс користувача (GUI) ThorCam™

Приклад конфігурації

Характеристики
| Бренд | Thorlabs |
|---|---|
| Спектральний діапазон | VIS |
| Сенсор тип / матеріал | CMOS |
| Формат сенсора | 2/3" |
| Розмір пікселя | 3.45(H) x 3.45(V) мкм |
| Роздільна здатність | 3.1 - 6 Мп |
| Колір / монохром | Кольорові |
| Затвор | Global |
| Кадрів в секунду | 30 - 59,9 |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Особливості | для мікроскопів |
Відгуки0
Залишити відгук

