Tamron 25HB Machine Vision об'єктив f 12мм C 2/3"

Характеристики
| Бренд | Tamron |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Машинне бачення |
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.8 - 16 |
| MOD | 0.26 м - ∞ |
| Тип фокусування | Manual, with lock |
| Вага | 40 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 44.5 мм |
| Максимальний діаметр | 30.5 мм |
| Робоча температура | − 5 до + 45°С |
Опис
Tamron 25HB Machine Vision об'єктив f 12мм C 2/3"
Tamron 25HB Machine Vision об'єктив f 12мм C 2/3"
Характеристики
| Бренд | Tamron |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Машинне бачення |
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.8 - 16 |
| MOD | 0.26 м - ∞ |
| Тип фокусування | Manual, with lock |
| Вага | 40 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 44.5 мм |
| Максимальний діаметр | 30.5 мм |
| Робоча температура | − 5 до + 45°С |
Відгуки0
Залишити відгук

