Tamron 22HA Machine Vision об'єктив f 6.5мм C 2/3"

Характеристики
| Бренд | Tamron |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Машинне бачення |
| Фокусна відстань | 6.5 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.8 - до закритого |
| MOD | 0.5 м - ∞ |
| Тип фокусування | Manual, with lock |
| Вага | 60 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 49.0 мм |
| Максимальний діаметр | 37.0 мм |
| Робоча температура | − 5 до + 50°С |
Опис
Tamron 22HA Machine Vision об'єктив f 6.5мм C 2/3"
Tamron 22HA Machine Vision об'єктив f 6.5мм C 2/3"
Характеристики
| Бренд | Tamron |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Машинне бачення |
| Фокусна відстань | 6.5 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.8 - до закритого |
| MOD | 0.5 м - ∞ |
| Тип фокусування | Manual, with lock |
| Вага | 60 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 49.0 мм |
| Максимальний діаметр | 37.0 мм |
| Робоча температура | − 5 до + 50°С |
Відгуки0
Залишити відгук

