Tamron 1A1HB Machine Vision об'єктив f 75мм C 2/3"

Характеристики
| Бренд | Tamron |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Машинне бачення |
| Фокусна відстань | 75 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 3.9 - 32 |
| MOD | 0.5 м - ∞ |
| Тип фокусування | Manual, with lock |
| Вага | 68 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 83.0 мм |
| Максимальний діаметр | 27.5 мм |
| Робоча температура | − 10 до + 70°С |
Опис
Tamron 1A1HB Machine Vision об'єктив f 75мм C 2/3"
Tamron 1A1HB Machine Vision об'єктив f 75мм C 2/3"
Характеристики
| Бренд | Tamron |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Машинне бачення |
| Фокусна відстань | 75 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 3.9 - 32 |
| MOD | 0.5 м - ∞ |
| Тип фокусування | Manual, with lock |
| Вага | 68 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 83.0 мм |
| Максимальний діаметр | 27.5 мм |
| Робоча температура | − 10 до + 70°С |
Відгуки0
Залишити відгук

