Tamron 13VG308ASIRII CCTV об'єктив f 3-8мм CS 1/3"

Характеристики
| Бренд | Tamron |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | CCTV |
| Фокусна відстань | 3 - 8 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 3 " |
| Кріплення | CS |
| Тип діафрагми | Auto Iris DC |
| Апертура | 1 - 360 |
| MOD | 0.2 м - ∞ |
| Тип фокусування | Manual, with lock |
| Вага | 44.8 г |
| Спектральний діапазон | VIS-NIR |
| Загальна оптична довжина | 55.3 мм |
| Максимальний діаметр | 33.0 мм |
| Робоча температура | − 20 до + 60°С |
Опис
Tamron 13VG308ASIRII CCTV об'єктив f 3-8мм CS 1/3"
CCTV lens
CCTV lens
Tamron 13VG308ASIRII CCTV об'єктив f 3-8мм CS 1/3"
CCTV lens
CCTV lens
Характеристики
| Бренд | Tamron |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | CCTV |
| Фокусна відстань | 3 - 8 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 3 " |
| Кріплення | CS |
| Тип діафрагми | Auto Iris DC |
| Апертура | 1 - 360 |
| MOD | 0.2 м - ∞ |
| Тип фокусування | Manual, with lock |
| Вага | 44.8 г |
| Спектральний діапазон | VIS-NIR |
| Загальна оптична довжина | 55.3 мм |
| Максимальний діаметр | 33.0 мм |
| Робоча температура | − 20 до + 60°С |
Відгуки0
Залишити відгук

