SPhotonics SP-L-M12-12 об'єктив 12мм М12 1/2.5"

Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 2.5 " |
| Кріплення | M12 |
| Тип діафрагми | Fixed |
| Апертура | 1.8 |
| Вага | 6 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 16.7 мм |
| Максимальний діаметр | 14.0 мм |
Опис
SPhotonics SP-L-M12-12 об'єктив 12мм М12 1/2.5"
Lens
Lens
SPhotonics SP-L-M12-12 об'єктив 12мм М12 1/2.5"
Lens
Lens
Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 2.5 " |
| Кріплення | M12 |
| Тип діафрагми | Fixed |
| Апертура | 1.8 |
| Вага | 6 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 16.7 мм |
| Максимальний діаметр | 14.0 мм |
Відгуки0
Залишити відгук

