SPhotonics SP-L-C-8 об'єктив, 8 мм, C - mount

Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Розмір сенсора | 1 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Fixed |
| Апертура | 2.0 |
| Вага | 176 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 53 мм |
| Максимальний діаметр | 52.0 мм |
Опис
Об'єктив SPhotonics SP-L-C-8
Lens
Lens
Об'єктив SPhotonics SP-L-C-8
Lens
Lens
Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Розмір сенсора | 1 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Fixed |
| Апертура | 2.0 |
| Вага | 176 г |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Загальна оптична довжина | 53 мм |
| Максимальний діаметр | 52.0 мм |
Відгуки0
Залишити відгук

