SPhotonics SP-L-C-6HMKC об'єктив 6мм, C-mount, 5MP

Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.4 - 16 |
| MOD | 0.1 м |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 345 г |
| Робоча температура | − 20 до + 70°С |
| Кут поля зору | 2/3":86°×74°×58.6°, 1/2":72°×58°×44.3° |
| Зворотна фокусна відстань | 10.74 мм |
| Викривлення | <0.8% |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 46.95 мм |
Опис
Об'єктив Sphotonics SP-L-C-6HMKC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 2/3″, C-Mount, f=6мм, 5MP, F1.4
- Висока роздільна здатність
- Відмінна однорідність зображення
- Висока контрастність
- Високий коефіцієнт периферійної яскравості
Об'єктив Sphotonics SP-L-C-6HMKC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 2/3″, C-Mount, f=6мм, 5MP, F1.4
- Висока роздільна здатність
- Відмінна однорідність зображення
- Висока контрастність
- Високий коефіцієнт периферійної яскравості
Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.4 - 16 |
| MOD | 0.1 м |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 345 г |
| Робоча температура | − 20 до + 70°С |
| Кут поля зору | 2/3":86°×74°×58.6°, 1/2":72°×58°×44.3° |
| Зворотна фокусна відстань | 10.74 мм |
| Викривлення | <0.8% |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 46.95 мм |
Відгуки0
Залишити відгук

