SPhotonics SP-L-C-50FKKC об'єктив 50мм, C-mount, 20MP

Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 50 мм |
| Розмір сенсора | 1.1 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 2.8 - 22 |
| MOD | 0.25 м |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 128 г |
| Робоча температура | − 20 до + 60°С |
| Кут поля зору | 1.1":20.0°×16.0°×12.0°, 1":18.4°×14.7°×11.0°, 1/2":9.3°7.4°×5.5°, 1/3":7.0°×5.5°×4.2° |
| Зворотна фокусна відстань | 21.3 мм |
| Фокусна відстань до фланця | 17.526 мм |
| Викривлення | -0.05%@y=8.8 мм, -0.01%@y=4 мм |
| Діаметр | 41.4 мм |
| Довжина | 48.3 мм |
| Різьба кріплення фільтра | M37 |
Опис
Об'єктив Sphotonics SP-L-C-50FKKC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 1.1″, C-Mount, f=50мм, F2.8
- Малі значення викривлення
- Висока контрастність
- Гвинти для фіксації налаштувань діафрагми та зуму
- Компактний та легкий
Об'єктив Sphotonics SP-L-C-50FKKC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 1.1″, C-Mount, f=50мм, F2.8
- Малі значення викривлення
- Висока контрастність
- Гвинти для фіксації налаштувань діафрагми та зуму
- Компактний та легкий
Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 50 мм |
| Розмір сенсора | 1.1 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 2.8 - 22 |
| MOD | 0.25 м |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 128 г |
| Робоча температура | − 20 до + 60°С |
| Кут поля зору | 1.1":20.0°×16.0°×12.0°, 1":18.4°×14.7°×11.0°, 1/2":9.3°7.4°×5.5°, 1/3":7.0°×5.5°×4.2° |
| Зворотна фокусна відстань | 21.3 мм |
| Фокусна відстань до фланця | 17.526 мм |
| Викривлення | -0.05%@y=8.8 мм, -0.01%@y=4 мм |
| Діаметр | 41.4 мм |
| Довжина | 48.3 мм |
| Різьба кріплення фільтра | M37 |
Відгуки0
Залишити відгук

