SPhotonics SP-L-C-16HKKC об'єктив 16мм, C-mount, 12MP

НОВИНКА
Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 16 мм |
| Розмір сенсора | 1 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 2.0 - 22 |
| MOD | 0.1 м |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 112 г |
| Робоча температура | − 20 до + 60°С |
| Кут поля зору | 1":54.0°×43.9°×33.5°, 1/2":28.2°×22.6°×16.9°, 1/3":21.2°×17.0°×12.9° |
| Зворотна фокусна відстань | 11.20 мм |
| Викривлення | -0.3% |
| Діаметр | 36.4 мм |
| Довжина | 45.9 мм |
| Різьба кріплення фільтра | M34 |
Опис
Об'єктив Sphotonics SP-L-C-16HKKC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 1″, C-Mount, f=16мм, F2.0
- Висока роздільна здатність
- Висока контрастність
- Малі значення викривлення( 0.3% або менше)
- Гвинти для фіксації налаштувань діафрагми та зуму
- Компактний форм-фактор для інтеграції в прилади
Об'єктив Sphotonics SP-L-C-16HKKC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 1″, C-Mount, f=16мм, F2.0
- Висока роздільна здатність
- Висока контрастність
- Малі значення викривлення( 0.3% або менше)
- Гвинти для фіксації налаштувань діафрагми та зуму
- Компактний форм-фактор для інтеграції в прилади
Характеристики
| Бренд | SPhotonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 16 мм |
| Розмір сенсора | 1 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 2.0 - 22 |
| MOD | 0.1 м |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 112 г |
| Робоча температура | − 20 до + 60°С |
| Кут поля зору | 1":54.0°×43.9°×33.5°, 1/2":28.2°×22.6°×16.9°, 1/3":21.2°×17.0°×12.9° |
| Зворотна фокусна відстань | 11.20 мм |
| Викривлення | -0.3% |
| Діаметр | 36.4 мм |
| Довжина | 45.9 мм |
| Різьба кріплення фільтра | M34 |
Відгуки0
Залишити відгук

