SIGLENT SDG1032X генератор сигналів 2-канал 30МГц 150 МС/с

Характеристики
| Бренд | SIGLENT TECHNOLOGIES |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Частотний діапазон | 1 мкГц - 30 МГц |
| Кількість каналів | 2 |
| Час наростання/спаду | 16,8 нс - 22,4 с |
| Амплітуда | ± 10 В |
| Мін. ширина імпульсу | 32,6 нс |
| Частота дискретизації | 150 МС/с |
| Роздільна здатність по вертикалі | 14 біт |
| Тип виходу | USB, LAN |
| Частотна роздільна здатність | 1 мкГц |
| Типи модуляції | AM, FM, PM, ASK, FSK, PWM |
| Макс. вихідна напруга | 100 - 240 В змінного струму (± 10%), 50 / 60 Гц |
| Імпеданс | 50 Ом |
| Дисплей | 4.3-дюймовий екран, 480 x 272, RGB |
| Розміри | 260,3×107,2×295,7 мм |
Опис
SIGLENT SDG1032X генератор сигналів 2-канал 30МГц 150 МС/с
Function / Arbitrary Waveform Generator
Особливості:
Function / Arbitrary Waveform Generator
Особливості:
- 2 канали, вихідна частота до 30 МГц, максимальна вихідна амплітуда 20 Впп, вихідний сигнал високої точності з динамічним діапазоном 80 дБ.
- Частота дискретизації 150 Мвиб/с і вертикальна роздільність 14 біт.
- Інноваційна технологія TrueArb виключає можливість виникнення значних шумів
- Інноваційна технологія EasyPulse дає можливість генерувати прямокутні і хвилеподібні сигнали з низьким рівнем тремтіння амплітуди, а також вносить більше можливостей і точності в налаштування ширини імпульсу і часу наростання/спаду.
- Генерація меандрів до 30 МГц з рівнем тремтіння амплітуди 300 пс + 0.000005
- Велика кількість типів аналогової і цифрової модуляції: AM, DSB-AM, FM, PM, FSK, ASK, PWM, PSK.
- Функції розгортки і пакетного режиму.
- Частотомір високої точності.
- Стандартні інтерфейси: USB Host, USB Device (USBTMC), LAN (VXI-11). Опціональний інтерфейс: GPIB.
- Великий дисплей 4.3″ для зручного керування.
SIGLENT SDG1032X генератор сигналів 2-канал 30МГц 150 МС/с
Function / Arbitrary Waveform Generator
Особливості:
Function / Arbitrary Waveform Generator
Особливості:
- 2 канали, вихідна частота до 30 МГц, максимальна вихідна амплітуда 20 Впп, вихідний сигнал високої точності з динамічним діапазоном 80 дБ.
- Частота дискретизації 150 Мвиб/с і вертикальна роздільність 14 біт.
- Інноваційна технологія TrueArb виключає можливість виникнення значних шумів
- Інноваційна технологія EasyPulse дає можливість генерувати прямокутні і хвилеподібні сигнали з низьким рівнем тремтіння амплітуди, а також вносить більше можливостей і точності в налаштування ширини імпульсу і часу наростання/спаду.
- Генерація меандрів до 30 МГц з рівнем тремтіння амплітуди 300 пс + 0.000005
- Велика кількість типів аналогової і цифрової модуляції: AM, DSB-AM, FM, PM, FSK, ASK, PWM, PSK.
- Функції розгортки і пакетного режиму.
- Частотомір високої точності.
- Стандартні інтерфейси: USB Host, USB Device (USBTMC), LAN (VXI-11). Опціональний інтерфейс: GPIB.
- Великий дисплей 4.3″ для зручного керування.
Характеристики
| Бренд | SIGLENT TECHNOLOGIES |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Частотний діапазон | 1 мкГц - 30 МГц |
| Кількість каналів | 2 |
| Час наростання/спаду | 16,8 нс - 22,4 с |
| Амплітуда | ± 10 В |
| Мін. ширина імпульсу | 32,6 нс |
| Частота дискретизації | 150 МС/с |
| Роздільна здатність по вертикалі | 14 біт |
| Тип виходу | USB, LAN |
| Частотна роздільна здатність | 1 мкГц |
| Типи модуляції | AM, FM, PM, ASK, FSK, PWM |
| Макс. вихідна напруга | 100 - 240 В змінного струму (± 10%), 50 / 60 Гц |
| Імпеданс | 50 Ом |
| Дисплей | 4.3-дюймовий екран, 480 x 272, RGB |
| Розміри | 260,3×107,2×295,7 мм |
Відгуки0
Залишити відгук

