SCIENCETECH 9072S компактний монохроматор/спектрограф, f/3.5, 30 x 30 мм

Характеристики
| Бренд | Sciencetech Inc. |
|---|---|
| Вхідна фокусна відстань | 100 мм |
| Вихідна фокусна відстань | 125 мм |
| Апертура | f/3.5 |
| Макс. розмір решітки | 30 x 30 мм |
| Спектральний діапазон | 180 - 20000 нм |
| Дисперсія | 7 нм/мм |
| Точність довжини хвилі | ± 0.3 нм |
| Оптична роздільна здатність | 0.5 нм |
| Відтворюваність довжини хвилі | 0.1 нм |
| Розмір | 254 × 127 × 139 мм |
| Вага | 4.5 кг |
Опис
Компактний монохроматор/спектрограф SCIENCETECH 9072S
125 mm Computer Controlled Monochromator/Spectrograph with USB
Особливості:
125 mm Computer Controlled Monochromator/Spectrograph with USB
Особливості:
- 3- або 4-гратчаста решітка
- Варіанти решіток, що охоплюють UV, VIS і NIR діапазони
- Доступні скануючі або багатоканальні конфігурації
- Інтерфейс USB2.0
- Повністю інтегроване програмне забезпечення та бібліотеки для розробки
Компактний монохроматор/спектрограф SCIENCETECH 9072S
125 mm Computer Controlled Monochromator/Spectrograph with USB
Особливості:
125 mm Computer Controlled Monochromator/Spectrograph with USB
Особливості:
- 3- або 4-гратчаста решітка
- Варіанти решіток, що охоплюють UV, VIS і NIR діапазони
- Доступні скануючі або багатоканальні конфігурації
- Інтерфейс USB2.0
- Повністю інтегроване програмне забезпечення та бібліотеки для розробки
Характеристики
| Бренд | Sciencetech Inc. |
|---|---|
| Вхідна фокусна відстань | 100 мм |
| Вихідна фокусна відстань | 125 мм |
| Апертура | f/3.5 |
| Макс. розмір решітки | 30 x 30 мм |
| Спектральний діапазон | 180 - 20000 нм |
| Дисперсія | 7 нм/мм |
| Точність довжини хвилі | ± 0.3 нм |
| Оптична роздільна здатність | 0.5 нм |
| Відтворюваність довжини хвилі | 0.1 нм |
| Розмір | 254 × 127 × 139 мм |
| Вага | 4.5 кг |
Відгуки0
Залишити відгук

