SCIENCETECH 9055DX монохроматор/спектрограф, f/3.5, 50 x 50 мм

Характеристики
| Бренд | Sciencetech Inc. |
|---|---|
| Вхідна фокусна відстань | 200 × 2 мм |
| Вихідна фокусна відстань | 250 × 2 мм |
| Апертура | f/3.5 |
| Макс. розмір решітки | 50 x 50 мм |
| Спектральний діапазон | 0 - 1350 нм |
| Дисперсія | 1.7 нм/мм |
| Точність довжини хвилі | ± 0.2 нм |
| Оптична роздільна здатність | 0.09 нм |
| Вибір довжини хвилі | Моторизований |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Механізм зчитування | Кроковий двигун |
| Кількість решіток | 3 |
| Розсіяне світло | 1 × 10E-5 |
| Відтворюваність довжини хвилі | ± 0.1 нм |
| Висота оптичної осі | 76.2 мм |
| Розмір області фокусування | 25 мм |
| Розмір | 588 × 406 ×208 мм |
| Вага | 20 кг |
Опис
Монохроматор/спектрограф SCIENCETECH 9055DX
Double Additive/Subtractive 1/4m Monochromator

Особливості:
Double Additive/Subtractive 1/4m Monochromator

Особливості:
- Модульна конструкція, що легко налаштовується
- Два конфігуровані вхідні та вихідні порти
- Змінна конструкція решітки, що дозволяє використовувати більше трьох варіантів решітки
- Конфігурація башти та решітки, що налаштовуються
- Інтерфейс USB2.0
- Повністю інтегроване програмне забезпечення та бібліотеки для розробки
- Сумісність з CЕ
Монохроматор/спектрограф SCIENCETECH 9055DX
Double Additive/Subtractive 1/4m Monochromator

Особливості:
Double Additive/Subtractive 1/4m Monochromator

Особливості:
- Модульна конструкція, що легко налаштовується
- Два конфігуровані вхідні та вихідні порти
- Змінна конструкція решітки, що дозволяє використовувати більше трьох варіантів решітки
- Конфігурація башти та решітки, що налаштовуються
- Інтерфейс USB2.0
- Повністю інтегроване програмне забезпечення та бібліотеки для розробки
- Сумісність з CЕ
Характеристики
| Бренд | Sciencetech Inc. |
|---|---|
| Вхідна фокусна відстань | 200 × 2 мм |
| Вихідна фокусна відстань | 250 × 2 мм |
| Апертура | f/3.5 |
| Макс. розмір решітки | 50 x 50 мм |
| Спектральний діапазон | 0 - 1350 нм |
| Дисперсія | 1.7 нм/мм |
| Точність довжини хвилі | ± 0.2 нм |
| Оптична роздільна здатність | 0.09 нм |
| Вибір довжини хвилі | Моторизований |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Механізм зчитування | Кроковий двигун |
| Кількість решіток | 3 |
| Розсіяне світло | 1 × 10E-5 |
| Відтворюваність довжини хвилі | ± 0.1 нм |
| Висота оптичної осі | 76.2 мм |
| Розмір області фокусування | 25 мм |
| Розмір | 588 × 406 ×208 мм |
| Вага | 20 кг |
Відгуки0
Залишити відгук

