SCIENCETECH 9030DA-VISNIR компактний монохроматор, 500 - 2000 нм, f/3.2, 32 x 32 мм

Характеристики
| Бренд | Sciencetech Inc. |
|---|---|
| Вхідна фокусна відстань | 100 мм |
| Вихідна фокусна відстань | 100 мм |
| Апертура | f/3.2 |
| Макс. розмір решітки | 32 x 32 мм |
| Спектральний діапазон | 500 - 2000 нм |
| Дисперсія | 4 нм/мм |
| Точність довжини хвилі | ± 1 нм |
| Оптична роздільна здатність | 0.5 нм |
| Вибір довжини хвилі | Ручний, моторизований (опція) |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Механізм зчитування | Синусний привід |
| Кількість решіток | 1 |
| Тип решітки | Увігнутий голографічний |
| Тип дзеркала | Алюміній із захисним покриттям |
| Розсіяне світло | 1.00E-06 |
| Відтворюваність довжини хвилі | ± 0.25 нм |
| Висота оптичної осі | 76.2 мм |
| Сумісні типи детекторів | Одноканальний |
| Розмір | 26.0 x 12.6 x 10.4 см |
| Вага | 4.5 кг |
Опис
Компактний монохроматор SCIENCETECH 9030DA-VISNIR
Double Additive Compact 100mm Monochromator

Особливості:
Double Additive Compact 100mm Monochromator

Особливості:
- Високопродуктивна конструкція з компенсацією аберацій
- Варіанти решіток, що охоплюють спектральні діапазони UV, VIS і NIR
- Інтерфейс USB для моторизованої версії
- Повністю інтегроване програмне забезпечення та бібліотеки для розробки
Компактний монохроматор SCIENCETECH 9030DA-VISNIR
Double Additive Compact 100mm Monochromator

Особливості:
Double Additive Compact 100mm Monochromator

Особливості:
- Високопродуктивна конструкція з компенсацією аберацій
- Варіанти решіток, що охоплюють спектральні діапазони UV, VIS і NIR
- Інтерфейс USB для моторизованої версії
- Повністю інтегроване програмне забезпечення та бібліотеки для розробки
Характеристики
| Бренд | Sciencetech Inc. |
|---|---|
| Вхідна фокусна відстань | 100 мм |
| Вихідна фокусна відстань | 100 мм |
| Апертура | f/3.2 |
| Макс. розмір решітки | 32 x 32 мм |
| Спектральний діапазон | 500 - 2000 нм |
| Дисперсія | 4 нм/мм |
| Точність довжини хвилі | ± 1 нм |
| Оптична роздільна здатність | 0.5 нм |
| Вибір довжини хвилі | Ручний, моторизований (опція) |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Механізм зчитування | Синусний привід |
| Кількість решіток | 1 |
| Тип решітки | Увігнутий голографічний |
| Тип дзеркала | Алюміній із захисним покриттям |
| Розсіяне світло | 1.00E-06 |
| Відтворюваність довжини хвилі | ± 0.25 нм |
| Висота оптичної осі | 76.2 мм |
| Сумісні типи детекторів | Одноканальний |
| Розмір | 26.0 x 12.6 x 10.4 см |
| Вага | 4.5 кг |
Відгуки0
Залишити відгук

