Roithner RLT1064-500GT інфрачервоний лазерний діод, 1064nm, 500mW

Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| Тип | Інфрачервоний лазерний діод |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 1064 нм |
| Типова вихідна потужність | 500 мВт |
| Тип. робочий струм | 950 мА |
| Тип. робоча напруга | 1.7 В |
| Тип. горизонтальний кут розходження променя | 9 градусів |
| Тип. вертикальний кут розходження променя | 28 градусів |
| Діапазон робочих температур | - 20 до + 50 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 45 до + 85 ℃ |
| Тип виконання | ТО-9 мм |
Опис
Інфрачервоний лазерний діод Roithner RLT1064-500GT
Infrared Laser Diode
RLT1064-500GT — одномодовий інфрачервоний лазерний діод на основі AIN з піковою довжиною випромінювання 1064 нм, номінальною вихідною потужністю 500 мВт та широким діапазоном робочих температур до 50°C.
Інфрачервоний лазерний діод Roithner RLT1064-500GT
Infrared Laser Diode
RLT1064-500GT — одномодовий інфрачервоний лазерний діод на основі AIN з піковою довжиною випромінювання 1064 нм, номінальною вихідною потужністю 500 мВт та широким діапазоном робочих температур до 50°C.
Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| Тип | Інфрачервоний лазерний діод |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 1064 нм |
| Типова вихідна потужність | 500 мВт |
| Тип. робочий струм | 950 мА |
| Тип. робоча напруга | 1.7 В |
| Тип. горизонтальний кут розходження променя | 9 градусів |
| Тип. вертикальний кут розходження променя | 28 градусів |
| Діапазон робочих температур | - 20 до + 50 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 45 до + 85 ℃ |
| Тип виконання | ТО-9 мм |
Відгуки0
Залишити відгук

