Roithner QL90V8SM-7 імпульсний лазерний діод, 905nm, 21W, 100ns

Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| Тип | Імпульсний лазерний діод |
| Тривалість імпульсу | 100 нс |
| Мін. довжина хвилі випромінювання | 895 нм |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 905 нм |
| Макс. довжина хвилі випромінювання | 915 нм |
| Пікова вихідна потужність | 21 Вт |
| FWHM | 7 нм |
| Тип. робочий струм | 7 А |
| Тип. робоча напруга | 9 В |
| Тип. горизонтальний кут розходження променя | 10 градусів |
| Тип. вертикальний кут розходження променя | 28 градусів |
| Діапазон робочих температур | - 40 до + 85 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 40 до + 100 ℃ |
| Тип виконання | ТО-5,6мм |
Опис
Імпульсний лазерний діод Roithner QL90V8SM-7
Pulsed Laser Diode
Імпульсний лазерний діод Roithner QL90V8SM-7
Pulsed Laser Diode
Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| Тип | Імпульсний лазерний діод |
| Тривалість імпульсу | 100 нс |
| Мін. довжина хвилі випромінювання | 895 нм |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 905 нм |
| Макс. довжина хвилі випромінювання | 915 нм |
| Пікова вихідна потужність | 21 Вт |
| FWHM | 7 нм |
| Тип. робочий струм | 7 А |
| Тип. робоча напруга | 9 В |
| Тип. горизонтальний кут розходження променя | 10 градусів |
| Тип. вертикальний кут розходження променя | 28 градусів |
| Діапазон робочих температур | - 40 до + 85 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 40 до + 100 ℃ |
| Тип виконання | ТО-5,6мм |
Відгуки0
Залишити відгук

