Roithner LDMP-0905-20W-51 імпульсний лазерний діод, 905nm, 20W, 50-100ns

Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Імпульсний лазерний діод |
| Тривалість імпульсу | 50-100 нс |
| Мін. довжина хвилі випромінювання | 895 нм |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 905 нм |
| Макс. довжина хвилі випромінювання | 915 нм |
| Пікова вихідна потужність | 20 Вт |
| Тип. робочий струм | 50 А |
| Діапазон робочих температур | - 55 до + 65 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 55 до + 85 ℃ |
| Тип виконання | ТО-5,6мм з 3 пінами |
Опис
Імпульсний лазерний діод Roithner LDMP-0905-20W-51
Pulsed Laser Diode
Імпульсний лазерний діод Roithner LDMP-0905-20W-51
Pulsed Laser Diode
Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Імпульсний лазерний діод |
| Тривалість імпульсу | 50-100 нс |
| Мін. довжина хвилі випромінювання | 895 нм |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 905 нм |
| Макс. довжина хвилі випромінювання | 915 нм |
| Пікова вихідна потужність | 20 Вт |
| Тип. робочий струм | 50 А |
| Діапазон робочих температур | - 55 до + 65 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 55 до + 85 ℃ |
| Тип виконання | ТО-5,6мм з 3 пінами |
Відгуки0
Залишити відгук

