Roithner LD1625-C120 лазерний діод, 1625nm, 120mW (CW), CW/Pulse mode

Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| Тип | Імпульсний лазерний діод |
| Мін. довжина хвилі випромінювання | 1600 нм |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 1625 нм |
| Макс. довжина хвилі випромінювання | 1650 нм |
| Типова вихідна потужність | 120 мВт |
| FWHM | 4 нм |
| Тип. робоча напруга | 1 В |
| Тип. горизонтальний кут розходження променя | 17 градусів |
| Тип. вертикальний кут розходження променя | 44 градусів |
| Тип. струм початку випромінювання | 45 мА |
| Діапазон робочих температур | 0 до + 60 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 40 до + 85 ℃ |
| Тип виконання | 5.6 мм |
Опис
Лазерний діод Roithner LD1625-C120
Laser Diode
Лазерний діод Roithner LD1625-C120
Laser Diode
Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| Тип | Імпульсний лазерний діод |
| Мін. довжина хвилі випромінювання | 1600 нм |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 1625 нм |
| Макс. довжина хвилі випромінювання | 1650 нм |
| Типова вихідна потужність | 120 мВт |
| FWHM | 4 нм |
| Тип. робоча напруга | 1 В |
| Тип. горизонтальний кут розходження променя | 17 градусів |
| Тип. вертикальний кут розходження променя | 44 градусів |
| Тип. струм початку випромінювання | 45 мА |
| Діапазон робочих температур | 0 до + 60 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 40 до + 85 ℃ |
| Тип виконання | 5.6 мм |
Відгуки0
Залишити відгук

