Roithner LAPD-1-09-17-TO46 фотодіод InGaAs PIN, Ø 1mm, 0,9 - 1,7µm, TO-46

Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| Матеріал / Тип | InGaAs PIN |
| Спектральний діапазон мін. | 900 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1700 нм |
| Пік спектрального діапазону | 1550 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | -1 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | Ø 1 мм |
| Макс. зворотна напруга | 20 В |
| Зворотний струм | 10 мА |
| Прямий струм | 10 мА |
| Типова фоточутливість | 0.15 А/Вт при (0.85 мкм), 0.90 А/Вт при (1.3 мкм), 0.95 А/Вт при (1.55 мкм) |
| Макс. темновий струм | 2 нА |
| Термінальна ємність | 160 пФ |
| Корпус / Виконання | TO-46 |
Опис
InGaAs PIN фотодіод Roithner LAPD-1-09-17-TO46
InGaAs PIN photodiode
Особливості:
InGaAs PIN photodiode
Особливості:
- InGaAs PIN фотодіод
- Спектральний діапазон: 0,9 - 1,7 мкм
- Висока чутливість
- Високошвидкісний відгук
- Низький темновий струм
- Фоточутлива поверхня: Ø 1 мм
- Корпус: ТО46
- Робоча температура від -40 до 85 °C
InGaAs PIN фотодіод Roithner LAPD-1-09-17-TO46
InGaAs PIN photodiode
Особливості:
InGaAs PIN photodiode
Особливості:
- InGaAs PIN фотодіод
- Спектральний діапазон: 0,9 - 1,7 мкм
- Висока чутливість
- Високошвидкісний відгук
- Низький темновий струм
- Фоточутлива поверхня: Ø 1 мм
- Корпус: ТО46
- Робоча температура від -40 до 85 °C
Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| Матеріал / Тип | InGaAs PIN |
| Спектральний діапазон мін. | 900 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1700 нм |
| Пік спектрального діапазону | 1550 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | -1 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | Ø 1 мм |
| Макс. зворотна напруга | 20 В |
| Зворотний струм | 10 мА |
| Прямий струм | 10 мА |
| Типова фоточутливість | 0.15 А/Вт при (0.85 мкм), 0.90 А/Вт при (1.3 мкм), 0.95 А/Вт при (1.55 мкм) |
| Макс. темновий струм | 2 нА |
| Термінальна ємність | 160 пФ |
| Корпус / Виконання | TO-46 |
Відгуки0
Залишити відгук

