Roithner LAPD-05-06-17-TO46 фотодіод InGaAs PIN, Ø 0.5mm, 0,6 - 1,7µm, TO46

Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | InGaAs PIN |
| Спектральний діапазон мін. | 600 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1700 нм |
| Пік спектрального діапазону | 1550 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні | Ø 0,5 мм |
| Макс. зворотна напруга | 10 В |
| Зворотний струм | 2 мА |
| Прямий струм | 5 мА |
| Макс. темновий струм | 1 нА |
| Корпус / Виконання | TO-46 |
Опис
InGaAs PIN фотодіод Roithner LAPD-05-06-17-TO46
InGaAs PIN photodiode
Особливості:
InGaAs PIN photodiode
Особливості:
- InGaAs PIN фотодіод
- Спектральний діапазон: 0,6 - 1,7 мкм
- Висока чутливість
- Високошвидкісний відгук
- Низький темновий струм
- Фоточутлива поверхня: Ø 0,5 мм
- Робоча температура від -40 до 85 °C
InGaAs PIN фотодіод Roithner LAPD-05-06-17-TO46
InGaAs PIN photodiode
Особливості:
InGaAs PIN photodiode
Особливості:
- InGaAs PIN фотодіод
- Спектральний діапазон: 0,6 - 1,7 мкм
- Висока чутливість
- Високошвидкісний відгук
- Низький темновий струм
- Фоточутлива поверхня: Ø 0,5 мм
- Робоча температура від -40 до 85 °C
Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | InGaAs PIN |
| Спектральний діапазон мін. | 600 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1700 нм |
| Пік спектрального діапазону | 1550 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні | Ø 0,5 мм |
| Макс. зворотна напруга | 10 В |
| Зворотний струм | 2 мА |
| Прямий струм | 5 мА |
| Макс. темновий струм | 1 нА |
| Корпус / Виконання | TO-46 |
Відгуки0
Залишити відгук

