Roithner GUVA-T21GH фотодіод GaN, UV, 220 - 370 nm, TO-5

Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | GaN |
| Спектральний діапазон мін. | 220 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 370 нм |
| Мін. напруга живлення | 1.8 В |
| Макс. напруга живлення | 5.5 В |
| Струм живлення | 50 мкА |
| Відгук | 1.8 мВ/нВт |
| Вихідна напруга | 1.88 В |
| Типовий час наростання | 3 мс |
| Корпус / Виконання | TO-5 |
Опис
УФ фотодіод з вбудованим підсилювачем Roithner GUVA-T21GH
GaN photodiode
Особливості
GaN photodiode
Особливості
- УФ фотодіод з вбудованим підсилювачем
- Спектральний діапазон: 220 - 370 нм
- Вихід - напруга
- Метріал: GaN
- Робоча температура: від -30 до +85 °С
УФ фотодіод з вбудованим підсилювачем Roithner GUVA-T21GH
GaN photodiode
Особливості
GaN photodiode
Особливості
- УФ фотодіод з вбудованим підсилювачем
- Спектральний діапазон: 220 - 370 нм
- Вихід - напруга
- Метріал: GaN
- Робоча температура: від -30 до +85 °С
Характеристики
| Бренд | Roithner LaserTechnik |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | GaN |
| Спектральний діапазон мін. | 220 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 370 нм |
| Мін. напруга живлення | 1.8 В |
| Макс. напруга живлення | 5.5 В |
| Струм живлення | 50 мкА |
| Відгук | 1.8 мВ/нВт |
| Вихідна напруга | 1.88 В |
| Типовий час наростання | 3 мс |
| Корпус / Виконання | TO-5 |
Відгуки0
Залишити відгук

