Pyreos ePR44252 піроелектричний датчик полум'я, TO-39, 4.48 µm, I²C

Характеристики
| Бренд | Pyreos |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Pyroelectric |
| Корпус / Виконання | TO - 39 |
| Розмір фоточутливої поверхні | 1.0 x 1.0 мм |
| Апертура фільтра | 5.2 x 4.2 мм |
| Спектральній діапазон мін. | 4170 нм |
| Спектральній діапазон макс. | 4790 нм |
| Пік спектрального діапазону | 4480 нм |
| Напруга живлення | 1.75 - 3.6 В |
| Струм живлення | 1 - 23 мкА |
| Вихід | цифровий, I²C |
| АЦП | 15-32 біт |
| Типовий час наростання | 10 мс |
| Типовий кут поля зору | >110 градусів |
| Робоча температура | -40 до 85 °C |
| Температура зберігання | -40 до 110 °C |
Опис
ezPyro™ TO I2C Pyroelectric Infrared Flame Sensor
Унікальні тонкоплівкові цифрові піроелектричні датчики серії ezPyro ™ мають швидкий час відгуку, високу чутливість, відмінне відношення сигнал – шум, а також широкий динамічний діапазон, що дозволяє виявляти, як малі так і великі осередки полум'я, які можуть бути розташовані поблизу або на великих відстанях. Датчики володіють високою чутливістю до характерного мерехтіння полум'я в діапазоні 3-30 Гц. Працюють в широкому діапазоні температур (-40 до 85 °C). Побудований на базі інтегральної мікросхеми спеціального призначення (ASIC) забезпечують максимальну гнучкість при розробці системи. Послідовна шина I²C забезпечує підключення до мікроконтролерів та дозволяє легко налаштовувати та калібрувати. Датчики Pyreos забезпечують тривалий термін експлуатації та стабільну роботу. Доступні різні опції оптичного фільтра.
ezPyro™ TO I2C Pyroelectric Infrared Flame Sensor
Унікальні тонкоплівкові цифрові піроелектричні датчики серії ezPyro ™ мають швидкий час відгуку, високу чутливість, відмінне відношення сигнал – шум, а також широкий динамічний діапазон, що дозволяє виявляти, як малі так і великі осередки полум'я, які можуть бути розташовані поблизу або на великих відстанях. Датчики володіють високою чутливістю до характерного мерехтіння полум'я в діапазоні 3-30 Гц. Працюють в широкому діапазоні температур (-40 до 85 °C). Побудований на базі інтегральної мікросхеми спеціального призначення (ASIC) забезпечують максимальну гнучкість при розробці системи. Послідовна шина I²C забезпечує підключення до мікроконтролерів та дозволяє легко налаштовувати та калібрувати. Датчики Pyreos забезпечують тривалий термін експлуатації та стабільну роботу. Доступні різні опції оптичного фільтра.
Характеристики
| Бренд | Pyreos |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Pyroelectric |
| Корпус / Виконання | TO - 39 |
| Розмір фоточутливої поверхні | 1.0 x 1.0 мм |
| Апертура фільтра | 5.2 x 4.2 мм |
| Спектральній діапазон мін. | 4170 нм |
| Спектральній діапазон макс. | 4790 нм |
| Пік спектрального діапазону | 4480 нм |
| Напруга живлення | 1.75 - 3.6 В |
| Струм живлення | 1 - 23 мкА |
| Вихід | цифровий, I²C |
| АЦП | 15-32 біт |
| Типовий час наростання | 10 мс |
| Типовий кут поля зору | >110 градусів |
| Робоча температура | -40 до 85 °C |
| Температура зберігання | -40 до 110 °C |

