KOWA LM25JC об'єктив 25мм, C-Mount, 2/3"

Характеристики
| Бренд | Kowa |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 25 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.6 - 16 |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 55 г |
| Спектральний діапазон | VIS-NIR |
| Робоча температура | − 10 до + 50°С |
| Кут поля зору | 72.1° x 53.7° |
| Зворотна фокусна відстань | 10.32 мм |
| Викривлення | -0.6% |
| Роздільна здатність | 100 x 60 |
| Діаметр | Ø30 X 28 |
| Різьба кріплення фільтра | C-mount |
Опис
Об'єктив KOWA LM25JC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 2/3″ промисловий об'єктив з кріпленням C-mount
- Фокусна відстань 25 мм
- Для датчиків з розміром пікселя від 5,0 мкм
- Підходить для багатьох сенсорів
Об'єктив KOWA LM25JC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 2/3″ промисловий об'єктив з кріпленням C-mount
- Фокусна відстань 25 мм
- Для датчиків з розміром пікселя від 5,0 мкм
- Підходить для багатьох сенсорів
Характеристики
| Бренд | Kowa |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 25 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.6 - 16 |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 55 г |
| Спектральний діапазон | VIS-NIR |
| Робоча температура | − 10 до + 50°С |
| Кут поля зору | 72.1° x 53.7° |
| Зворотна фокусна відстань | 10.32 мм |
| Викривлення | -0.6% |
| Роздільна здатність | 100 x 60 |
| Діаметр | Ø30 X 28 |
| Різьба кріплення фільтра | C-mount |
Відгуки0
Залишити відгук

