KOWA LM16HC об'єктив 16мм, C-Mount, 5MP, 1"

Характеристики
| Бренд | Kowa |
|---|---|
| Фокусна відстань | 16 мм |
| Розмір сенсора | 1 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.4 - 16 |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 150 г |
| Спектральний діапазон | VIS-NIR |
| Робоча температура | − 10 до + 50°С |
| Кут поля зору | 251.5° x 186.2° |
| Зворотна фокусна відстань | 12.6 мм |
| Викривлення | -1% |
| Роздільна здатність | 120 x 80 |
| Діаметр | Ø43 X 52,9 |
| Різьба кріплення фільтра | C-mount |
Опис
Об'єктив KOWA LM16HC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 1″ 5-мегапіксельний промисловий об'єктив з кріпленням C-mount
- Фокусна відстань 16 мм
- Для датчиків з розміром пікселя від 5,0 мкм
- Підходить для багатьох сенсорів
- Висока яскравість на периферійних ділянках
Об'єктив KOWA LM16HC
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 1″ 5-мегапіксельний промисловий об'єктив з кріпленням C-mount
- Фокусна відстань 16 мм
- Для датчиків з розміром пікселя від 5,0 мкм
- Підходить для багатьох сенсорів
- Висока яскравість на периферійних ділянках
Характеристики
| Бренд | Kowa |
|---|---|
| Фокусна відстань | 16 мм |
| Розмір сенсора | 1 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 1.4 - 16 |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 150 г |
| Спектральний діапазон | VIS-NIR |
| Робоча температура | − 10 до + 50°С |
| Кут поля зору | 251.5° x 186.2° |
| Зворотна фокусна відстань | 12.6 мм |
| Викривлення | -1% |
| Роздільна здатність | 120 x 80 |
| Діаметр | Ø43 X 52,9 |
| Різьба кріплення фільтра | C-mount |
Відгуки0
Залишити відгук

