KOWA LM100JC1MS об'єктив 100мм, C-Mount, 2MP, 2/3"

Характеристики
| Бренд | Kowa |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 100 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 2.8 - 32 |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 145 г |
| Спектральний діапазон | VIS-NIR |
| Робоча температура | − 10 до + 50°С |
| Зворотна фокусна відстань | 19 мм |
| Викривлення | -0.05% |
| Роздільна здатність | 100 x 80 |
| Діаметр | Ø42 X 70 |
| Різьба кріплення фільтра | C-mount |
Опис
Об'єктив KOWA LM100JC1MS
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 1″ 2-мегапіксельний промисловий об'єктив з кріпленням C-mount
- Фокусна відстань 100 мм
- Для датчиків з розміром пікселя від 4,5 мкм
- Підходить для багатьох сенсорів
- Низький рівень дисторсії
Об'єктив KOWA LM100JC1MS
Lens
Особливості:
Lens
Особливості:
- 1″ 2-мегапіксельний промисловий об'єктив з кріпленням C-mount
- Фокусна відстань 100 мм
- Для датчиків з розміром пікселя від 4,5 мкм
- Підходить для багатьох сенсорів
- Низький рівень дисторсії
Характеристики
| Бренд | Kowa |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 100 мм |
| Розмір сенсора | 2 / 3 " |
| Кріплення | C |
| Тип діафрагми | Manual |
| Апертура | 2.8 - 32 |
| Тип фокусування | Manual |
| Вага | 145 г |
| Спектральний діапазон | VIS-NIR |
| Робоча температура | − 10 до + 50°С |
| Зворотна фокусна відстань | 19 мм |
| Викривлення | -0.05% |
| Роздільна здатність | 100 x 80 |
| Діаметр | Ø42 X 70 |
| Різьба кріплення фільтра | C-mount |
Відгуки0
Залишити відгук

