HIKMICRO SP60-L25 тепловізор, ІЧ 640 × 480, < 30 mK, 30 Hz, f 25 мм, 1280 × 720 Resolution LCD, -20°C to 650°C

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| ІЧ роздільна здатність | 640 x 480 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 1280 x 960 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 30 мК |
| Частота кадрів | 30 Гц |
| Крок пікселя | 17 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 25 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 24.8° x 18.7° |
| Фокусування | АФ з лазерним вказівником |
| Дисплей | 5" LCD |
| Роздільна здатність дисплея | 1280 × 720 |
| Цифрове збільшення | 1.x - 12.x |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Режими синтезу зображення | Above/Below/Interval |
| Колірна сигналізація | Above/Below/Interval/Insulation |
| Температура об'єкта вимірювання | -20 °C до 650 °C |
| Точність вимірювань | ± 2°C/3.6°F, ± 2% |
| Пам'ять | Micro SD на 64 ГБ |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| Тип лазера | Class II |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | понад 4 години |
| Час заряджання батареї | близько 2.5 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54, IEC 60529 |
| Робоча температура | -20°C - 50°C |
| Температура зберігання | -20°C - 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 1481 г |
| Розміри | 204.7 × 153.6 × 87.8 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Опис
Тепловізор HIKMICRO SP60-L25
Thermal imaging camera
Високопродуктивний ручний тепловізор HIKMICRO SP60-L25 ідеально підходить для промисловості, інспекцій будівель, неруйнівного контролю та для інспекцій в нафтогазовій галузі. HIKMICRO SP60-L25 має високу чутливість (NETD < 30 мК) та високу роздільну здатність (640 × 480). Ряд допоміжних функцій дозволяють легко та ефективно проводити діагностику обладнання та інспекцію будівель. Безкоштовне програмне забезпечення HIKMICRO Viewer App та HIKMICRO Analyzer дозволяють легко аналізувати, оброблювати інформацію та створювати звіти.
Thermal imaging camera
Високопродуктивний ручний тепловізор HIKMICRO SP60-L25 ідеально підходить для промисловості, інспекцій будівель, неруйнівного контролю та для інспекцій в нафтогазовій галузі. HIKMICRO SP60-L25 має високу чутливість (NETD < 30 мК) та високу роздільну здатність (640 × 480). Ряд допоміжних функцій дозволяють легко та ефективно проводити діагностику обладнання та інспекцію будівель. Безкоштовне програмне забезпечення HIKMICRO Viewer App та HIKMICRO Analyzer дозволяють легко аналізувати, оброблювати інформацію та створювати звіти.
Тепловізор HIKMICRO SP60-L25
Thermal imaging camera
Високопродуктивний ручний тепловізор HIKMICRO SP60-L25 ідеально підходить для промисловості, інспекцій будівель, неруйнівного контролю та для інспекцій в нафтогазовій галузі. HIKMICRO SP60-L25 має високу чутливість (NETD < 30 мК) та високу роздільну здатність (640 × 480). Ряд допоміжних функцій дозволяють легко та ефективно проводити діагностику обладнання та інспекцію будівель. Безкоштовне програмне забезпечення HIKMICRO Viewer App та HIKMICRO Analyzer дозволяють легко аналізувати, оброблювати інформацію та створювати звіти.
Thermal imaging camera
Високопродуктивний ручний тепловізор HIKMICRO SP60-L25 ідеально підходить для промисловості, інспекцій будівель, неруйнівного контролю та для інспекцій в нафтогазовій галузі. HIKMICRO SP60-L25 має високу чутливість (NETD < 30 мК) та високу роздільну здатність (640 × 480). Ряд допоміжних функцій дозволяють легко та ефективно проводити діагностику обладнання та інспекцію будівель. Безкоштовне програмне забезпечення HIKMICRO Viewer App та HIKMICRO Analyzer дозволяють легко аналізувати, оброблювати інформацію та створювати звіти.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| ІЧ роздільна здатність | 640 x 480 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 1280 x 960 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 30 мК |
| Частота кадрів | 30 Гц |
| Крок пікселя | 17 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 25 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 24.8° x 18.7° |
| Фокусування | АФ з лазерним вказівником |
| Дисплей | 5" LCD |
| Роздільна здатність дисплея | 1280 × 720 |
| Цифрове збільшення | 1.x - 12.x |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Режими синтезу зображення | Above/Below/Interval |
| Колірна сигналізація | Above/Below/Interval/Insulation |
| Температура об'єкта вимірювання | -20 °C до 650 °C |
| Точність вимірювань | ± 2°C/3.6°F, ± 2% |
| Пам'ять | Micro SD на 64 ГБ |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| Тип лазера | Class II |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | понад 4 години |
| Час заряджання батареї | близько 2.5 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54, IEC 60529 |
| Робоча температура | -20°C - 50°C |
| Температура зберігання | -20°C - 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 1481 г |
| Розміри | 204.7 × 153.6 × 87.8 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Відгуки0
Залишити відгук

