HIKMICRO PocketE (HM-TP40-1AQF/W-PocketE) тепловізор, ІЧ 96x96, < 50 mK, 25 Hz, 640×480 LCD дисплей, -20°C - 350°C

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 96 x 96 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 240 x 240 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 50 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 1.35 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 50° x 50° |
| Мін. відстань фокусування | 0.1 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 640 × 480 (0.3 MP) |
| Дисплей | 3.5" LCD Touch Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 320 × 240 |
| Цифрове збільшення | 1,0x - 4,0x безперервний |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Температура об'єкта вимірювання | -20 °C до 350 °C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C/3.6°F, ±2% |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 30 000 зображень |
| Об'єм пам'яті для відео | близько 20 годин |
| Формат відео файлу | MP4 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц) |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 4 годин |
| Час заряджання батареї | близько 2.5 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 218 г |
| Розміри | 138.45 × 85.2 × 23.6 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Опис
Тепловізор HIKMICRO PocketE
Thermal imaging camera
Серія HIKMICRO Pocket оснащена детектором HIKMICRO VOx з високою роздільною здатністю, оптичною камерою з 0,3 МП та 3,5-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм. Він допомагає швидко та ефективно знаходити приховані проблеми та точно вимірювати аномальні температури. Широкий температурний діапазон від -20°C до 350°C ідеально підходить для обстеження будівель, систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, електричного та механічного обладнання. Частота кадрів 25 Гц забезпечує швидкий огляд, а функція Wi-Fi дозволяє Pocket ділитися зображеннями в режимі реального часу. Серія Pocket - це потужний термографічний інструмент у вашій кишені, тому він завжди там, де він вам потрібен.
Thermal imaging camera
Серія HIKMICRO Pocket оснащена детектором HIKMICRO VOx з високою роздільною здатністю, оптичною камерою з 0,3 МП та 3,5-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм. Він допомагає швидко та ефективно знаходити приховані проблеми та точно вимірювати аномальні температури. Широкий температурний діапазон від -20°C до 350°C ідеально підходить для обстеження будівель, систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, електричного та механічного обладнання. Частота кадрів 25 Гц забезпечує швидкий огляд, а функція Wi-Fi дозволяє Pocket ділитися зображеннями в режимі реального часу. Серія Pocket - це потужний термографічний інструмент у вашій кишені, тому він завжди там, де він вам потрібен.
Тепловізор HIKMICRO PocketE
Thermal imaging camera
Серія HIKMICRO Pocket оснащена детектором HIKMICRO VOx з високою роздільною здатністю, оптичною камерою з 0,3 МП та 3,5-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм. Він допомагає швидко та ефективно знаходити приховані проблеми та точно вимірювати аномальні температури. Широкий температурний діапазон від -20°C до 350°C ідеально підходить для обстеження будівель, систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, електричного та механічного обладнання. Частота кадрів 25 Гц забезпечує швидкий огляд, а функція Wi-Fi дозволяє Pocket ділитися зображеннями в режимі реального часу. Серія Pocket - це потужний термографічний інструмент у вашій кишені, тому він завжди там, де він вам потрібен.
Thermal imaging camera
Серія HIKMICRO Pocket оснащена детектором HIKMICRO VOx з високою роздільною здатністю, оптичною камерою з 0,3 МП та 3,5-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм. Він допомагає швидко та ефективно знаходити приховані проблеми та точно вимірювати аномальні температури. Широкий температурний діапазон від -20°C до 350°C ідеально підходить для обстеження будівель, систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, електричного та механічного обладнання. Частота кадрів 25 Гц забезпечує швидкий огляд, а функція Wi-Fi дозволяє Pocket ділитися зображеннями в режимі реального часу. Серія Pocket - це потужний термографічний інструмент у вашій кишені, тому він завжди там, де він вам потрібен.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 96 x 96 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 240 x 240 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 50 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 1.35 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 50° x 50° |
| Мін. відстань фокусування | 0.1 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 640 × 480 (0.3 MP) |
| Дисплей | 3.5" LCD Touch Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 320 × 240 |
| Цифрове збільшення | 1,0x - 4,0x безперервний |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Температура об'єкта вимірювання | -20 °C до 350 °C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C/3.6°F, ±2% |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 30 000 зображень |
| Об'єм пам'яті для відео | близько 20 годин |
| Формат відео файлу | MP4 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц) |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 4 годин |
| Час заряджання батареї | близько 2.5 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 218 г |
| Розміри | 138.45 × 85.2 × 23.6 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Відгуки0
Залишити відгук

