HIKMICRO Pocket2 (HM-TP42-3AQF/W-Pocket2) тепловізор, ІЧ 256×192, < 40 mK, 25 Hz, 640×480 LCD, 8MP відеокамера, Wi-Fi, Bluetooth

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| ІЧ роздільна здатність | 256 x 192 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 3.5 мм |
| Числова апертура (F) | F1.1 |
| Поле зору (FOV) | 50° x 37.2° |
| Фокусування | Фіксоване |
| Мін. відстань фокусування | 0.3 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 3264 × 2448 (8 MP) |
| Дисплей | 3.5" LCD Touch Screen з автоповоротом |
| Роздільна здатність дисплея | 640 × 480 |
| Цифрове збільшення | 1,0x - 4,0x |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 400°C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C, ±2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Коментарі | макс. 200 символів |
| Об'єм пам'яті для відео | близько 54 годин |
| Формат відео файлу | MP4 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 4 годин |
| Час заряджання батареї | близько 2,5 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 218 г |
| Розміри | 138.5 × 85.2 × 23.6 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Опис
Тепловізор HIKMICRO Pocket2
Thermal imaging camera
Серія тепловізорів HIKMICRO Pocket оснащена VOx детектором високої роздільної здатності, відеокамерою 8 МП та 3,5-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм. Широкий температурний діапазон від -20°C до 400°C ідеально підходить для перевірки будівель, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, електричного та механічного обладнання. Частота кадрів 25 Гц забезпечує швидку перевірку, а функція Wi-Fi дозволяє тепловізорам серії Pocket обмінюватися зображеннями в реальному часі.
Thermal imaging camera
Серія тепловізорів HIKMICRO Pocket оснащена VOx детектором високої роздільної здатності, відеокамерою 8 МП та 3,5-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм. Широкий температурний діапазон від -20°C до 400°C ідеально підходить для перевірки будівель, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, електричного та механічного обладнання. Частота кадрів 25 Гц забезпечує швидку перевірку, а функція Wi-Fi дозволяє тепловізорам серії Pocket обмінюватися зображеннями в реальному часі.
Тепловізор HIKMICRO Pocket2
Thermal imaging camera
Серія тепловізорів HIKMICRO Pocket оснащена VOx детектором високої роздільної здатності, відеокамерою 8 МП та 3,5-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм. Широкий температурний діапазон від -20°C до 400°C ідеально підходить для перевірки будівель, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, електричного та механічного обладнання. Частота кадрів 25 Гц забезпечує швидку перевірку, а функція Wi-Fi дозволяє тепловізорам серії Pocket обмінюватися зображеннями в реальному часі.
Thermal imaging camera
Серія тепловізорів HIKMICRO Pocket оснащена VOx детектором високої роздільної здатності, відеокамерою 8 МП та 3,5-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм. Широкий температурний діапазон від -20°C до 400°C ідеально підходить для перевірки будівель, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, електричного та механічного обладнання. Частота кадрів 25 Гц забезпечує швидку перевірку, а функція Wi-Fi дозволяє тепловізорам серії Pocket обмінюватися зображеннями в реальному часі.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| ІЧ роздільна здатність | 256 x 192 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 3.5 мм |
| Числова апертура (F) | F1.1 |
| Поле зору (FOV) | 50° x 37.2° |
| Фокусування | Фіксоване |
| Мін. відстань фокусування | 0.3 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 3264 × 2448 (8 MP) |
| Дисплей | 3.5" LCD Touch Screen з автоповоротом |
| Роздільна здатність дисплея | 640 × 480 |
| Цифрове збільшення | 1,0x - 4,0x |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 400°C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C, ±2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Коментарі | макс. 200 символів |
| Об'єм пам'яті для відео | близько 54 годин |
| Формат відео файлу | MP4 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 4 годин |
| Час заряджання батареї | близько 2,5 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 218 г |
| Розміри | 138.5 × 85.2 × 23.6 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Відгуки0
Залишити відгук

