HIKMICRO M11W (HM-TP21S-3AQF/W-M11W) тепловізор, ІЧ 192×144, < 40 mK, 25 Hz, 640×480 LCD дисплей, -20°C - 550°C, 8MP відеокамера, Wi-Fi, Bluetooth

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 192 x 144 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 384 × 288 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 6.6 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 37.2° x 27.8° |
| Фокусування | Фіксоване |
| Мін. відстань фокусування | 0.5 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 3264 × 2448 (8 MP) |
| Дисплей | 3.5" LCD Touch Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 640 × 480 |
| Цифрове збільшення | 1,0x - 8,0x безперервний |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Режими синтезу зображення | Above/Below/Interval |
| Колірна сигналізація | Above/Below/Interval/Insulation |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C, ±2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Коментарі | макс. 200 символів, 60 сек - голосове повідомлення |
| Об'єм пам'яті для відео | близько 15 годин |
| Формат відео файлу | MP4 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип лазера | Class II, 635 нм, < 1 мВт |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 6 годин |
| Час заряджання батареї | близько 4 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 70°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 660 г |
| Розміри | 244 × 100 × 104 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Опис
Тепловізор HIKMICRO M11W
Thermal imaging camera
Ручна термографічна камера HIKMICRO M11W спеціально розроблена для професійного огляду великих об'єктів, де ширший кут огляду дозволяє відображати велику частину простору на одному знімку. Тепловізор оснащений термодетектором з роздільною здатністю 192×144 пікселів, об'єктивом з фіксованим фокусом та кутом поля зору 37,5° x 27,9°, а також відеокамерою з роздільною здатністю 8 МП. 3,5-дюймовий сенсорний екран надає чітке зображення високої роздільної здатності та надає доступ до функцій тепловізора.
Thermal imaging camera
Ручна термографічна камера HIKMICRO M11W спеціально розроблена для професійного огляду великих об'єктів, де ширший кут огляду дозволяє відображати велику частину простору на одному знімку. Тепловізор оснащений термодетектором з роздільною здатністю 192×144 пікселів, об'єктивом з фіксованим фокусом та кутом поля зору 37,5° x 27,9°, а також відеокамерою з роздільною здатністю 8 МП. 3,5-дюймовий сенсорний екран надає чітке зображення високої роздільної здатності та надає доступ до функцій тепловізора.
Тепловізор HIKMICRO M11W
Thermal imaging camera
Ручна термографічна камера HIKMICRO M11W спеціально розроблена для професійного огляду великих об'єктів, де ширший кут огляду дозволяє відображати велику частину простору на одному знімку. Тепловізор оснащений термодетектором з роздільною здатністю 192×144 пікселів, об'єктивом з фіксованим фокусом та кутом поля зору 37,5° x 27,9°, а також відеокамерою з роздільною здатністю 8 МП. 3,5-дюймовий сенсорний екран надає чітке зображення високої роздільної здатності та надає доступ до функцій тепловізора.
Thermal imaging camera
Ручна термографічна камера HIKMICRO M11W спеціально розроблена для професійного огляду великих об'єктів, де ширший кут огляду дозволяє відображати велику частину простору на одному знімку. Тепловізор оснащений термодетектором з роздільною здатністю 192×144 пікселів, об'єктивом з фіксованим фокусом та кутом поля зору 37,5° x 27,9°, а також відеокамерою з роздільною здатністю 8 МП. 3,5-дюймовий сенсорний екран надає чітке зображення високої роздільної здатності та надає доступ до функцій тепловізора.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 192 x 144 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 384 × 288 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 6.6 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 37.2° x 27.8° |
| Фокусування | Фіксоване |
| Мін. відстань фокусування | 0.5 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 3264 × 2448 (8 MP) |
| Дисплей | 3.5" LCD Touch Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 640 × 480 |
| Цифрове збільшення | 1,0x - 8,0x безперервний |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Режими синтезу зображення | Above/Below/Interval |
| Колірна сигналізація | Above/Below/Interval/Insulation |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C, ±2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Коментарі | макс. 200 символів, 60 сек - голосове повідомлення |
| Об'єм пам'яті для відео | близько 15 годин |
| Формат відео файлу | MP4 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип лазера | Class II, 635 нм, < 1 мВт |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 6 годин |
| Час заряджання батареї | близько 4 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 70°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 660 г |
| Розміри | 244 × 100 × 104 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Відгуки0
Залишити відгук

