HIKMICRO M11 (HM-TP21S-7QF/W-M11) тепловізор, ІЧ 192×144, < 40 mK, 25 Hz, 640×480 LCD дисплей, -20°C - 550°C, 8MP відеокамера, Wi-Fi, Bluetooth

АКЦІЯ
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 192 x 144 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 384 × 288 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 6.9 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 18.8° x 14.1° |
| Фокусування | Ручне |
| Мін. відстань фокусування | 0.1 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 3264 × 2448 (8 MP) |
| Дисплей | 3.5" LCD Touch Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 640 × 480 |
| Цифрове збільшення | 1,0x - 8,0x безперервний |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Режими синтезу зображення | Above/Below/Interval |
| Колірна сигналізація | Above/Below/Interval/Insulation |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C, ±2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Коментарі | макс. 200 символів, 60 сек - голосове повідомлення |
| Об'єм пам'яті для відео | близько 15 годин |
| Формат відео файлу | MP4 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип лазера | Class II, 635 нм, < 1 мВт |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 6 годин |
| Час заряджання батареї | близько 4 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 70°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 660 г |
| Розміри | 244 × 100 × 104 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Опис
Тепловізор HIKMICRO M11
Thermal imaging camera
Ручна термографічна камера HIKMICRO M11 розроблена спеціально для проведення інспекційних перевірок. Тепловізор оснащений термодетектором з роздільною здатністю 192 × 144 пікселів та відеокамерою з роздільною здатністю 8 Мп.
Thermal imaging camera
Ручна термографічна камера HIKMICRO M11 розроблена спеціально для проведення інспекційних перевірок. Тепловізор оснащений термодетектором з роздільною здатністю 192 × 144 пікселів та відеокамерою з роздільною здатністю 8 Мп.
Тепловізор HIKMICRO M11
Thermal imaging camera
Ручна термографічна камера HIKMICRO M11 розроблена спеціально для проведення інспекційних перевірок. Тепловізор оснащений термодетектором з роздільною здатністю 192 × 144 пікселів та відеокамерою з роздільною здатністю 8 Мп.
Thermal imaging camera
Ручна термографічна камера HIKMICRO M11 розроблена спеціально для проведення інспекційних перевірок. Тепловізор оснащений термодетектором з роздільною здатністю 192 × 144 пікселів та відеокамерою з роздільною здатністю 8 Мп.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 192 x 144 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 384 × 288 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 6.9 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 18.8° x 14.1° |
| Фокусування | Ручне |
| Мін. відстань фокусування | 0.1 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 3264 × 2448 (8 MP) |
| Дисплей | 3.5" LCD Touch Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 640 × 480 |
| Цифрове збільшення | 1,0x - 8,0x безперервний |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Режими синтезу зображення | Above/Below/Interval |
| Колірна сигналізація | Above/Below/Interval/Insulation |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C, ±2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Коментарі | макс. 200 символів, 60 сек - голосове повідомлення |
| Об'єм пам'яті для відео | близько 15 годин |
| Формат відео файлу | MP4 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип лазера | Class II, 635 нм, < 1 мВт |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 6 годин |
| Час заряджання батареї | близько 4 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 70°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 660 г |
| Розміри | 244 × 100 × 104 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Відгуки0
Залишити відгук

