HIKMICRO HM-TP52N-3AQF-BX20 тепловізор, ІЧ 256 × 192, < 40 mK, 25 Hz, 240 × 320 LCD дисплей, -20°C - 550°C, ATEX, IECEx

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 256 x 192 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 37.2° x 50.0° |
| Мін. відстань фокусування | 0.3 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 1600 × 1200 (2 MP) |
| Дисплей | 3.2”LCD Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 240 × 320 |
| Режими зображення | Thermal, Visual, Fusion, PIP |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow |
| Колірна сигналізація | Above |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ± 2°C/3.6°F, ± 2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 90 000 зображень |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 6 годин |
| Час заряджання батареї | близько 3 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP64 |
| Робоча температура | -20°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 380 г |
| Розміри | 221.7 × 73.5 × 123.8 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Опис
Тепловізор HIKMICRO HM-TP52N-3AQF-BX20
Thermal imaging camera
Тепловізор BX20 сертифіковано згідно ATEX / IECEx та дозволяє проводити вимірювання температури в вибухонебезпечних середовищах.
Особливості:
Thermal imaging camera
Тепловізор BX20 сертифіковано згідно ATEX / IECEx та дозволяє проводити вимірювання температури в вибухонебезпечних середовищах.
Особливості:
- ATEX: II 3 G Ex ic IIC T6 Gc, II 3 D Ex ic IIIC T85°C Dc
- IECEx: Ex ic IIC T6 Gc, Ex ic IIIC T85°C Dc
- Роздільна здатність термодетектора: 256 × 192 (49 152 пікселів)
- Діапазон вимірювання температури: від -20 °C до 550 °C
- Частота зображення: 25 Гц
- Дисплей 3,2 дюйма
- До 6 годин безперервної роботи
Тепловізор HIKMICRO HM-TP52N-3AQF-BX20
Thermal imaging camera
Тепловізор BX20 сертифіковано згідно ATEX / IECEx та дозволяє проводити вимірювання температури в вибухонебезпечних середовищах.
Особливості:
Thermal imaging camera
Тепловізор BX20 сертифіковано згідно ATEX / IECEx та дозволяє проводити вимірювання температури в вибухонебезпечних середовищах.
Особливості:
- ATEX: II 3 G Ex ic IIC T6 Gc, II 3 D Ex ic IIIC T85°C Dc
- IECEx: Ex ic IIC T6 Gc, Ex ic IIIC T85°C Dc
- Роздільна здатність термодетектора: 256 × 192 (49 152 пікселів)
- Діапазон вимірювання температури: від -20 °C до 550 °C
- Частота зображення: 25 Гц
- Дисплей 3,2 дюйма
- До 6 годин безперервної роботи
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 256 x 192 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 37.2° x 50.0° |
| Мін. відстань фокусування | 0.3 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 1600 × 1200 (2 MP) |
| Дисплей | 3.2”LCD Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 240 × 320 |
| Режими зображення | Thermal, Visual, Fusion, PIP |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow |
| Колірна сигналізація | Above |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ± 2°C/3.6°F, ± 2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 90 000 зображень |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 6 годин |
| Час заряджання батареї | близько 3 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP64 |
| Робоча температура | -20°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 380 г |
| Розміри | 221.7 × 73.5 × 123.8 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Відгуки0
Залишити відгук

