HIKMICRO HM-TJ12-3ARF-Mini2 V2 (Mini2 V2) тепловізор, ІЧ 256 × 192, < 40 mK, 25 Hz, -20°C to 400°C

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 256 x 192 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 3.5 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 50° x 37.2° |
| Мін. відстань фокусування | 0.2 м |
| Режими зображення | Thermal, PIP |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Sepia, Color, Ice Fire, Rain, Red Hot, Green Hot, Dark Blue, Combined |
| Температура об'єкта вимірювання | -20 °C до 400 °C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C/3.6°F, ±2% |
| USB | USB-C Android, USB-C iOS, Lightning iOS |
| Клас захисту | IP40 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Вага | близько 20 г |
| Розміри | 42 × 22.5 × 11.2 мм |
Опис
Тепловізор HIKMICRO Mini2 V2 (HM-TJ12-3ARF-Mini2 V2)
Thermal imaging camera
Mini2 V2 - це фантастичний вибір для обстеження будинків та усунення несправностей в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Завдяки високій тепловізійній роздільній здатності, покращенню зображення SuperIR і точним показникам температури ви можете легко визначити проблемні ділянки і приймати обґрунтовані рішення. Сумісність з пристроями iOS і Android додає зручності, роблячи його надійним інструментом для тепловізійного спостереження в дорозі. Незалежно від того, чи ви домовласник, чи професіонал, Mini2 V2 - це універсальна тепловізійна камера для смартфона, яка допоможе вам у вирішенні різних завдань тепловізійної діагностики.
Thermal imaging camera
Mini2 V2 - це фантастичний вибір для обстеження будинків та усунення несправностей в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Завдяки високій тепловізійній роздільній здатності, покращенню зображення SuperIR і точним показникам температури ви можете легко визначити проблемні ділянки і приймати обґрунтовані рішення. Сумісність з пристроями iOS і Android додає зручності, роблячи його надійним інструментом для тепловізійного спостереження в дорозі. Незалежно від того, чи ви домовласник, чи професіонал, Mini2 V2 - це універсальна тепловізійна камера для смартфона, яка допоможе вам у вирішенні різних завдань тепловізійної діагностики.
Тепловізор HIKMICRO Mini2 V2 (HM-TJ12-3ARF-Mini2 V2)
Thermal imaging camera
Mini2 V2 - це фантастичний вибір для обстеження будинків та усунення несправностей в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Завдяки високій тепловізійній роздільній здатності, покращенню зображення SuperIR і точним показникам температури ви можете легко визначити проблемні ділянки і приймати обґрунтовані рішення. Сумісність з пристроями iOS і Android додає зручності, роблячи його надійним інструментом для тепловізійного спостереження в дорозі. Незалежно від того, чи ви домовласник, чи професіонал, Mini2 V2 - це універсальна тепловізійна камера для смартфона, яка допоможе вам у вирішенні різних завдань тепловізійної діагностики.
Thermal imaging camera
Mini2 V2 - це фантастичний вибір для обстеження будинків та усунення несправностей в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Завдяки високій тепловізійній роздільній здатності, покращенню зображення SuperIR і точним показникам температури ви можете легко визначити проблемні ділянки і приймати обґрунтовані рішення. Сумісність з пристроями iOS і Android додає зручності, роблячи його надійним інструментом для тепловізійного спостереження в дорозі. Незалежно від того, чи ви домовласник, чи професіонал, Mini2 V2 - це універсальна тепловізійна камера для смартфона, яка допоможе вам у вирішенні різних завдань тепловізійної діагностики.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 256 x 192 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 3.5 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 50° x 37.2° |
| Мін. відстань фокусування | 0.2 м |
| Режими зображення | Thermal, PIP |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Sepia, Color, Ice Fire, Rain, Red Hot, Green Hot, Dark Blue, Combined |
| Температура об'єкта вимірювання | -20 °C до 400 °C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C/3.6°F, ±2% |
| USB | USB-C Android, USB-C iOS, Lightning iOS |
| Клас захисту | IP40 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Вага | близько 20 г |
| Розміри | 42 × 22.5 × 11.2 мм |
Відгуки0
Залишити відгук

