HIKMICRO G61H тепловізор, ІЧ 640 x 480, < 35 mK, 50 Hz, 800 × 480 Resolution LCD, -20 °C to 2000 °C

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| ІЧ роздільна здатність | 640 x 480 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 1280 x 960 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 35 мК |
| Частота кадрів | 50 Гц |
| Крок пікселя | 17 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 25 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 25° x 19° |
| Фокусування | АФ з лазерним вказівником |
| Дисплей | 4.3" LCD |
| Роздільна здатність дисплея | 800 × 480 |
| Цифрове збільшення | 1.x - 8.x |
| Режими зображення | Infrared/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Режими синтезу зображення | Above/Below/Interval |
| Колірна сигналізація | Above/Below/Interval/Insulation |
| Температура об'єкта вимірювання | -20 °C до 2000 °C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C/3.6°F, ±2% |
| Пам'ять | Micro SD на 64 ГБ |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| Тип лазера | Class II |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | понад 4 години |
| Час заряджання батареї | близько 4 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54, IEC 60529 |
| Робоча температура | -20°C - 50°C |
| Температура зберігання | -20°C - 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 1058 г |
| Розміри | 284.7 × 120.6 × 124.5 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Опис
Тепловізор HIKMICRO G61H
Thermal imaging camera
Портативний тепловізор HIKMICRO G31 ідеально підходить для промисловості, будівництва, виявлення проблем у електричних системах, нафтової та газової галузі. HIKMICRO G31 оснащений детектором з високою роздільною здатністю (640 × 480), який допомагає швидко і легко знаходити високотемпературні об'єкти в навколишньому середовищі.
Thermal imaging camera
Портативний тепловізор HIKMICRO G31 ідеально підходить для промисловості, будівництва, виявлення проблем у електричних системах, нафтової та газової галузі. HIKMICRO G31 оснащений детектором з високою роздільною здатністю (640 × 480), який допомагає швидко і легко знаходити високотемпературні об'єкти в навколишньому середовищі.
Тепловізор HIKMICRO G61H
Thermal imaging camera
Портативний тепловізор HIKMICRO G31 ідеально підходить для промисловості, будівництва, виявлення проблем у електричних системах, нафтової та газової галузі. HIKMICRO G31 оснащений детектором з високою роздільною здатністю (640 × 480), який допомагає швидко і легко знаходити високотемпературні об'єкти в навколишньому середовищі.
Thermal imaging camera
Портативний тепловізор HIKMICRO G31 ідеально підходить для промисловості, будівництва, виявлення проблем у електричних системах, нафтової та газової галузі. HIKMICRO G31 оснащений детектором з високою роздільною здатністю (640 × 480), який допомагає швидко і легко знаходити високотемпературні об'єкти в навколишньому середовищі.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| ІЧ роздільна здатність | 640 x 480 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 1280 x 960 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 35 мК |
| Частота кадрів | 50 Гц |
| Крок пікселя | 17 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 25 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 25° x 19° |
| Фокусування | АФ з лазерним вказівником |
| Дисплей | 4.3" LCD |
| Роздільна здатність дисплея | 800 × 480 |
| Цифрове збільшення | 1.x - 8.x |
| Режими зображення | Infrared/Visual/Fusion/PIP/Blending |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot, Fusion, Rain, Blue Red |
| Режими синтезу зображення | Above/Below/Interval |
| Колірна сигналізація | Above/Below/Interval/Insulation |
| Температура об'єкта вимірювання | -20 °C до 2000 °C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C/3.6°F, ±2% |
| Пам'ять | Micro SD на 64 ГБ |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 60 000 зображень |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n (2.4 ГГц , 5 ГГц) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | USB Type-C |
| Тип лазера | Class II |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | понад 4 години |
| Час заряджання батареї | близько 4 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54, IEC 60529 |
| Робоча температура | -20°C - 50°C |
| Температура зберігання | -20°C - 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 1058 г |
| Розміри | 284.7 × 120.6 × 124.5 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Відгуки0
Залишити відгук

