HIKMICRO FB21 (HM-TF52-3AQF-FB21) тепловізор, ІЧ 256 × 192, < 40 mK, 25 Hz, 240 × 320 LCD дисплей, -20°C - 550°C

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 256 x 192 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 37.2° x 50.0° |
| Мін. відстань фокусування | 0.3 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 1600 × 1200 (2 MP) |
| Дисплей | 3.2”LCD Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 240 × 320 |
| Режими зображення | Thermal |
| Кольорові палітри | Basic, Black Hot, White Hot, Fire Detection, Rescue, Hot Area, Cold Area, Building |
| Колірна сигналізація | Above |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ± 2°C/3.6°F, ± 2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash (змінна) |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 90 000 зображень |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 6 годин |
| Час заряджання батареї | близько 3 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP65 |
| Робоча температура | -10°C до 90°C (10 хв); від -10°C до 115°C (2 хв) |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 380 г |
| Розміри | 221.7 × 73.5 × 123.8 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Опис
Тепловізор HIKMICRO FB21
Thermal imaging camera
HIKMICRO FB21 - це компактна, надійна протипожежна тепловізійна камера, призначена для спостереження пожежниками в повній темряві та диму, що допомагає рятувати життя, захищати майно та забезпечувати безпеку пожежників. Дві камери, світлодіодні ліхтарики, зручні кнопки та температурний діапазон до 550°C (1022°F) допоможуть вам без зусиль працювати в суворих умовах. 8 кольорових палітр на вибір, які задовольняють більшість випадків застосування.
Thermal imaging camera
HIKMICRO FB21 - це компактна, надійна протипожежна тепловізійна камера, призначена для спостереження пожежниками в повній темряві та диму, що допомагає рятувати життя, захищати майно та забезпечувати безпеку пожежників. Дві камери, світлодіодні ліхтарики, зручні кнопки та температурний діапазон до 550°C (1022°F) допоможуть вам без зусиль працювати в суворих умовах. 8 кольорових палітр на вибір, які задовольняють більшість випадків застосування.
Тепловізор HIKMICRO FB21
Thermal imaging camera
HIKMICRO FB21 - це компактна, надійна протипожежна тепловізійна камера, призначена для спостереження пожежниками в повній темряві та диму, що допомагає рятувати життя, захищати майно та забезпечувати безпеку пожежників. Дві камери, світлодіодні ліхтарики, зручні кнопки та температурний діапазон до 550°C (1022°F) допоможуть вам без зусиль працювати в суворих умовах. 8 кольорових палітр на вибір, які задовольняють більшість випадків застосування.
Thermal imaging camera
HIKMICRO FB21 - це компактна, надійна протипожежна тепловізійна камера, призначена для спостереження пожежниками в повній темряві та диму, що допомагає рятувати життя, захищати майно та забезпечувати безпеку пожежників. Дві камери, світлодіодні ліхтарики, зручні кнопки та температурний діапазон до 550°C (1022°F) допоможуть вам без зусиль працювати в суворих умовах. 8 кольорових палітр на вибір, які задовольняють більшість випадків застосування.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 256 x 192 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 40 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 37.2° x 50.0° |
| Мін. відстань фокусування | 0.3 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 1600 × 1200 (2 MP) |
| Дисплей | 3.2”LCD Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 240 × 320 |
| Режими зображення | Thermal |
| Кольорові палітри | Basic, Black Hot, White Hot, Fire Detection, Rescue, Hot Area, Cold Area, Building |
| Колірна сигналізація | Above |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ± 2°C/3.6°F, ± 2% |
| Пам'ять | 16 GB Flash (змінна) |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 90 000 зображень |
| USB | USB Type-C |
| LED підсвітка | Так |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 6 годин |
| Час заряджання батареї | близько 3 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP65 |
| Робоча температура | -10°C до 90°C (10 хв); від -10°C до 115°C (2 хв) |
| Температура зберігання | -20°C до 60°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 380 г |
| Розміри | 221.7 × 73.5 × 123.8 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Відгуки0
Залишити відгук

