HIKMICRO Eco-V (HM-TP30-1AQF-Eco-V) тепловізор, ІЧ 96x96, < 50 mK, 25 Hz, 240 × 320 LCD дисплей, -20°C - 550°C

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 96 x 96 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 240 x 240 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 50 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 1.35 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 50° x 50° |
| Мін. відстань фокусування | 0.1 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 640 × 480 |
| Дисплей | 2.4”LCD Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 240 × 320 |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot,Fusion |
| Колірна сигналізація | Above |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C/3.6°F, ±2% |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 18 000 зображень |
| USB | USB Type-C |
| Тип лазера | Class II |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 8 годин |
| Час заряджання батареї | близько 3 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -40°C до 70°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 290 г |
| Розміри | 196 × 117 × 59 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Опис
Тепловізор HIKMICRO Eco-V
Thermal imaging camera
Тепловізор призначений для перевірки електрообладнання, усунення несправностей в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.
Thermal imaging camera
Тепловізор призначений для перевірки електрообладнання, усунення несправностей в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.
Тепловізор HIKMICRO Eco-V
Thermal imaging camera
Тепловізор призначений для перевірки електрообладнання, усунення несправностей в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.
Thermal imaging camera
Тепловізор призначений для перевірки електрообладнання, усунення несправностей в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| ІЧ роздільна здатність | 96 x 96 |
| ІЧ роздільна здатність з функцією SuperIR | 240 x 240 |
| Температурна чутливість (NETD) | < 50 мК |
| Частота кадрів | 25 Гц |
| Крок пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | 7.5 - 14 мкм |
| Фокусна відстань | 1.35 мм |
| Числова апертура (F) | F1.0 |
| Поле зору (FOV) | 50° x 50° |
| Мін. відстань фокусування | 0.1 м |
| Відеокамера (видимий діапазон) | 640 × 480 |
| Дисплей | 2.4”LCD Screen |
| Роздільна здатність дисплея | 240 × 320 |
| Режими зображення | Thermal/Visual/Fusion |
| Кольорові палітри | White Hot, Black Hot, Rainbow, Ironbow, Red Hot,Fusion |
| Колірна сигналізація | Above |
| Температура об'єкта вимірювання | -20°C до 550°C |
| Точність вимірювань | Макс. ±2°C/3.6°F, ±2% |
| Об'єм пам'яті для зображень | близько 18 000 зображень |
| USB | USB Type-C |
| Тип лазера | Class II |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | близько 8 годин |
| Час заряджання батареї | близько 3 години (повне зарядження) |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -40°C до 70°C |
| Відносна вологість | < 95% без конденсації |
| Вага | близько 290 г |
| Розміри | 196 × 117 × 59 мм |
| Кріплення штатива | UNC ¼”-20 |
Відгуки0
Залишити відгук

