HIKMICRO AD21 (HM-AP21-AD21) акустичний детектор витоків, 1024 × 600, 150~7500Hz, -10 °C to 50 °C

Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Дисплей | 1024 × 600,7" LCD |
| Пам'ять | Вбудована EMMC (4 ГБ) |
| USB | USB 2.0,USB Type-C |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | ≥11 годин |
| Час заряджання батареї | 3 год до 90%, 6 год до повного заряду |
| Клас захисту | IP40; IP54; IP66 |
| Робоча температура | -10 °C - 50 °C |
| Температура зберігання | -10 °C - 70 °C |
| Відносна вологість | <90 % |
| Вага | Стандартна упаковка: 3000 г |
| Чутливість | -29 дБ, 70 мВ/г |
| Підсилення | 80 дБ |
| Частотний діапазон | 150~7500 Гц |
| Відношення сигнал/шум | 60 дБ |
| Смугові фільтри | Низькочастотні від 150 Гц до 3000 Гц; Середньочастотні від 3000 Гц до 6000 Гц; Високочастотні від 4500 Гц до 7500 Гц; Всесмугові від 150 Гц до 7500 Гц |
| Об'єм пам'яті аудіофайлів | 20 годин |
| Формат аудіофайлів | wav |
Опис
Акустичний детектор витоків AD21
Acoustic Leak Detector
Акустичний детектор витоків HIKMICRO AD21 - це високопродуктивний прилад, призначений для технічного персоналу та сантехніків для пошуку витоків у сантехніці, водопостачанні та житлових і комерційних приміщеннях. Прилад має чотири діапазони цифрових смугових фільтрів, що обираються, і посилення до 80 дБ. Фільтрація і посилення звукових частот допоможе вам точно визначити місце витоку. Він може використовуватися з ручним сенсором і приймачем відповідно. Крім того, він може виявляти ігноровані витоки, зменшуючи втрати ресурсів та майнові втрати.
Acoustic Leak Detector
Акустичний детектор витоків HIKMICRO AD21 - це високопродуктивний прилад, призначений для технічного персоналу та сантехніків для пошуку витоків у сантехніці, водопостачанні та житлових і комерційних приміщеннях. Прилад має чотири діапазони цифрових смугових фільтрів, що обираються, і посилення до 80 дБ. Фільтрація і посилення звукових частот допоможе вам точно визначити місце витоку. Він може використовуватися з ручним сенсором і приймачем відповідно. Крім того, він може виявляти ігноровані витоки, зменшуючи втрати ресурсів та майнові втрати.
Акустичний детектор витоків AD21
Acoustic Leak Detector
Акустичний детектор витоків HIKMICRO AD21 - це високопродуктивний прилад, призначений для технічного персоналу та сантехніків для пошуку витоків у сантехніці, водопостачанні та житлових і комерційних приміщеннях. Прилад має чотири діапазони цифрових смугових фільтрів, що обираються, і посилення до 80 дБ. Фільтрація і посилення звукових частот допоможе вам точно визначити місце витоку. Він може використовуватися з ручним сенсором і приймачем відповідно. Крім того, він може виявляти ігноровані витоки, зменшуючи втрати ресурсів та майнові втрати.
Acoustic Leak Detector
Акустичний детектор витоків HIKMICRO AD21 - це високопродуктивний прилад, призначений для технічного персоналу та сантехніків для пошуку витоків у сантехніці, водопостачанні та житлових і комерційних приміщеннях. Прилад має чотири діапазони цифрових смугових фільтрів, що обираються, і посилення до 80 дБ. Фільтрація і посилення звукових частот допоможе вам точно визначити місце витоку. Він може використовуватися з ручним сенсором і приймачем відповідно. Крім того, він може виявляти ігноровані витоки, зменшуючи втрати ресурсів та майнові втрати.
Характеристики
| Бренд | HIKMICRO |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Дисплей | 1024 × 600,7" LCD |
| Пам'ять | Вбудована EMMC (4 ГБ) |
| USB | USB 2.0,USB Type-C |
| Тип батареї | Літій-іонний акумулятор |
| Час роботи від батареї | ≥11 годин |
| Час заряджання батареї | 3 год до 90%, 6 год до повного заряду |
| Клас захисту | IP40; IP54; IP66 |
| Робоча температура | -10 °C - 50 °C |
| Температура зберігання | -10 °C - 70 °C |
| Відносна вологість | <90 % |
| Вага | Стандартна упаковка: 3000 г |
| Чутливість | -29 дБ, 70 мВ/г |
| Підсилення | 80 дБ |
| Частотний діапазон | 150~7500 Гц |
| Відношення сигнал/шум | 60 дБ |
| Смугові фільтри | Низькочастотні від 150 Гц до 3000 Гц; Середньочастотні від 3000 Гц до 6000 Гц; Високочастотні від 4500 Гц до 7500 Гц; Всесмугові від 150 Гц до 7500 Гц |
| Об'єм пам'яті аудіофайлів | 20 годин |
| Формат аудіофайлів | wav |
Відгуки0
Залишити відгук

