Hamamatsu T11361-05 термоелектричний детектор, thermistor, 1.2x1.2mm, 4.3μm, TO-18

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Thermopile |
| Корпус / Виконання | TO - 18 |
| Розмір фоточутливої поверхні | 1.2 x 1.2 мм |
| Пік спектрального діапазону | 4300 нм |
| Типова фоточутливість | 50 В/Вт |
| Типовий темновий опір | 125 кОм |
| Типова напруга шуму на виході | 45 нВ / Гц ½ |
| Типова потужність шуму | 0.9 нВт / Гц½ |
| Порогова чутливість | 1.3Е8 см・Гц½ / Вт |
| Типовий час наростання | 20 мс |
| Типовий кут поля зору | 90 градусів |
Опис
Термоелектричний детектор одноелементний з терморезистором Hamamatsu T11361-05
Thermopile detector, Si thermal detector
Високочутливий термоелектричний детектор для використання в системах вимірювання щільності вуглекислого газу CO2
з смуговим фільтром 4.3 мкм
Thermopile detector, Si thermal detector
Високочутливий термоелектричний детектор для використання в системах вимірювання щільності вуглекислого газу CO2
з смуговим фільтром 4.3 мкм
Термоелектричний детектор одноелементний з терморезистором Hamamatsu T11361-05
Thermopile detector, Si thermal detector
Високочутливий термоелектричний детектор для використання в системах вимірювання щільності вуглекислого газу CO2
з смуговим фільтром 4.3 мкм
Thermopile detector, Si thermal detector
Високочутливий термоелектричний детектор для використання в системах вимірювання щільності вуглекислого газу CO2
з смуговим фільтром 4.3 мкм
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Thermopile |
| Корпус / Виконання | TO - 18 |
| Розмір фоточутливої поверхні | 1.2 x 1.2 мм |
| Пік спектрального діапазону | 4300 нм |
| Типова фоточутливість | 50 В/Вт |
| Типовий темновий опір | 125 кОм |
| Типова напруга шуму на виході | 45 нВ / Гц ½ |
| Типова потужність шуму | 0.9 нВт / Гц½ |
| Порогова чутливість | 1.3Е8 см・Гц½ / Вт |
| Типовий час наростання | 20 мс |
| Типовий кут поля зору | 90 градусів |
Відгуки0
Залишити відгук

