Hamamatsu T11262-06 термоелектричний детектор для виявлення полум'я, 1.2x1.2mm, 4.45μm, TO-18

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Thermopile |
| Корпус / Виконання | TO - 18 |
| Розмір фоточутливої поверхні | 1.2 x 1.2 мм |
| Пік спектрального діапазону | 4450 нм |
| Типова фоточутливість | 50 В/Вт |
| Типовий темновий опір | 125 кОм |
| Типова напруга шуму на виході | 45 нВ / Гц ½ |
| Типова потужність шуму | 0.9 нВт / Гц½ |
| Порогова чутливість | 1.3Е8 см・Гц½ / Вт |
| Типовий час наростання | 20 мс |
| Типовий кут поля зору | 90 градусів |
Опис
Термоелектричний детектор одноелементний Hamamatsu T11262-06
Thermopile detector for flame detection, Si thermal detector
T11262-06 з смуговим фільтром 4.45 мкм, може використовуватися в системах виявлення полум'я.
Особливості:
Thermopile detector for flame detection, Si thermal detector
T11262-06 з смуговим фільтром 4.45 мкм, може використовуватися в системах виявлення полум'я.
Особливості:
- Спектральний відгук: 4.45 мкм
- Корпус: TO-18
- Висока чутливість
Термоелектричний детектор одноелементний Hamamatsu T11262-06
Thermopile detector for flame detection, Si thermal detector
T11262-06 з смуговим фільтром 4.45 мкм, може використовуватися в системах виявлення полум'я.
Особливості:
Thermopile detector for flame detection, Si thermal detector
T11262-06 з смуговим фільтром 4.45 мкм, може використовуватися в системах виявлення полум'я.
Особливості:
- Спектральний відгук: 4.45 мкм
- Корпус: TO-18
- Висока чутливість
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Thermopile |
| Корпус / Виконання | TO - 18 |
| Розмір фоточутливої поверхні | 1.2 x 1.2 мм |
| Пік спектрального діапазону | 4450 нм |
| Типова фоточутливість | 50 В/Вт |
| Типовий темновий опір | 125 кОм |
| Типова напруга шуму на виході | 45 нВ / Гц ½ |
| Типова потужність шуму | 0.9 нВт / Гц½ |
| Порогова чутливість | 1.3Е8 см・Гц½ / Вт |
| Типовий час наростання | 20 мс |
| Типовий кут поля зору | 90 градусів |
Відгуки0
Залишити відгук

