Hamamatsu серія H9305 модуль ФЕП, 3.7 x 13.0mm, 185 - 900nm, +15V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 3.7 x 13.0 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 900 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 19.0 x 53.2 x 50.8 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 7 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 10 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.2 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.25 до +1.0 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.4 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H9305
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія H9305 складається з фотоелектронного помножувача діаметром 13 мм (1/2 ") в алюмінієвому корпусі, та високовольтного джерела живлення.
Модуль забезпечує високу квантову ефективність на довжинах хвиль вище 600 нм, коефіцієнт підсилення до 107 і швидкий час відгуку.
У модулі використаний генератор Кокрофта - Волтона з низьким енергоспоживанням.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія H9305 складається з фотоелектронного помножувача діаметром 13 мм (1/2 ") в алюмінієвому корпусі, та високовольтного джерела живлення.
Модуль забезпечує високу квантову ефективність на довжинах хвиль вище 600 нм, коефіцієнт підсилення до 107 і швидкий час відгуку.
У модулі використаний генератор Кокрофта - Волтона з низьким енергоспоживанням.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H9305-01 |
185 - 750 нм | білужний | УФ скло | висока чутливість від УФ до видимого |
| H9305-02 | 185 - 900 нм | багатолужний | УФ скло | для загальних застосувань від УФ до ближнього ІЧ |
| H9305-03 | 185 - 900 нм | багатолужний | УФ скло | висока чутливість від УФ до ближнього ІЧ |
| H9305-13 | 185 - 900 нм | багатолужний | УФ скло | вища чутливість у ближньому ІЧ ніж H9305-03 |
| H9305-04 | 185 - 830 нм | багатолужний | УФ скло | низький темновий струм в діапазоні УФ до ближнього ІЧ |
| H9305-05 | 185 - 650 нм | білужний | УФ скло |
для загальних застосувань від УФ до видимого |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H9305
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія H9305 складається з фотоелектронного помножувача діаметром 13 мм (1/2 ") в алюмінієвому корпусі, та високовольтного джерела живлення.
Модуль забезпечує високу квантову ефективність на довжинах хвиль вище 600 нм, коефіцієнт підсилення до 107 і швидкий час відгуку.
У модулі використаний генератор Кокрофта - Волтона з низьким енергоспоживанням.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія H9305 складається з фотоелектронного помножувача діаметром 13 мм (1/2 ") в алюмінієвому корпусі, та високовольтного джерела живлення.
Модуль забезпечує високу квантову ефективність на довжинах хвиль вище 600 нм, коефіцієнт підсилення до 107 і швидкий час відгуку.
У модулі використаний генератор Кокрофта - Волтона з низьким енергоспоживанням.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H9305-01 |
185 - 750 нм | білужний | УФ скло | висока чутливість від УФ до видимого |
| H9305-02 | 185 - 900 нм | багатолужний | УФ скло | для загальних застосувань від УФ до ближнього ІЧ |
| H9305-03 | 185 - 900 нм | багатолужний | УФ скло | висока чутливість від УФ до ближнього ІЧ |
| H9305-13 | 185 - 900 нм | багатолужний | УФ скло | вища чутливість у ближньому ІЧ ніж H9305-03 |
| H9305-04 | 185 - 830 нм | багатолужний | УФ скло | низький темновий струм в діапазоні УФ до ближнього ІЧ |
| H9305-05 | 185 - 650 нм | білужний | УФ скло |
для загальних застосувань від УФ до видимого |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 3.7 x 13.0 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 900 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 19.0 x 53.2 x 50.8 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 7 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 10 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.2 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.25 до +1.0 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.4 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

