Hamamatsu серія H7827 модуль ФЕП, Ø15mm, 300 - 850nm, ±15V, 20&200 kHz

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 15 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 26.0 x 50.0 x 56.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | ± 11.5 до ± 15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | ± 18 В |
| Найбільший вхідний струм | +45 / -1 мА |
| Найбільша напруга керування | 1.2 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +45 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H7827
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H7827 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 19 мм (3/4 ").
Модулі мають інтегроване джерело живлення високої напруги та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Доступні два типи підсилювачів із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 1 В/мкА або 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання DC - 20 кГц або DC - 200 кГц.
Серія H7827 має високу стійкість до вібрації та ударів порівняно з іншими виробами, що робить її ідеальною для використання в портативному обладнанні.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H7827 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 19 мм (3/4 ").
Модулі мають інтегроване джерело живлення високої напруги та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Доступні два типи підсилювачів із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 1 В/мкА або 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання DC - 20 кГц або DC - 200 кГц.
Серія H7827 має високу стійкість до вібрації та ударів порівняно з іншими виробами, що робить її ідеальною для використання в портативному обладнанні.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H7827-001 |
300 - 650 нм | 1 В/мкА | DC - 20 кГц | для загальних застосувань у видимій області |
| H7827-011 | 300 - 850 нм | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ | ||
| H7827-002 | 300 - 650 нм | 0.1 В/мкА | DC - 200 кГц | для загальних застосувань у видимій області |
| H7827-012 | 300 - 850 нм | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H7827
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H7827 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 19 мм (3/4 ").
Модулі мають інтегроване джерело живлення високої напруги та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Доступні два типи підсилювачів із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 1 В/мкА або 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання DC - 20 кГц або DC - 200 кГц.
Серія H7827 має високу стійкість до вібрації та ударів порівняно з іншими виробами, що робить її ідеальною для використання в портативному обладнанні.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H7827 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 19 мм (3/4 ").
Модулі мають інтегроване джерело живлення високої напруги та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Доступні два типи підсилювачів із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 1 В/мкА або 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання DC - 20 кГц або DC - 200 кГц.
Серія H7827 має високу стійкість до вібрації та ударів порівняно з іншими виробами, що робить її ідеальною для використання в портативному обладнанні.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H7827-001 |
300 - 650 нм | 1 В/мкА | DC - 20 кГц | для загальних застосувань у видимій області |
| H7827-011 | 300 - 850 нм | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ | ||
| H7827-002 | 300 - 650 нм | 0.1 В/мкА | DC - 200 кГц | для загальних застосувань у видимій області |
| H7827-012 | 300 - 850 нм | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 15 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 26.0 x 50.0 x 56.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | ± 11.5 до ± 15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | ± 18 В |
| Найбільший вхідний струм | +45 / -1 мА |
| Найбільша напруга керування | 1.2 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +45 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

